Deku   2017. 09. 13.

A története egy az egyben remek és elképesztő. A világ amit elénk vetít az letaglózó és azonnal imádtam az egészet. Szerintem bőven a legjobbak között lehet ezt emlegetni. Ajánlom.

puffancshercegnő   2016. 09. 11.

Hasonló volt, mint az első rész, vicces, poénos, és nem sütöttek el vicceket az előző részből, ami nagy pozitívum, mert unalmas mikor a folytatás az előzményre hagyatkozik túlságosan. Aranyos film, kicsit csajos, de kikapcsolódásra pont jó

andor50   2016. 04. 19.

Nem ér az első rész nyomába, inkább csak egy könnyed délutáni filmezéshez jó. Nagyon klisés lett, a szereplők túlságosan sztereotipizáltak és minden poén ekörül forog. Ráadásul a poénok sokszor ismétlik magukat, Azért van pár jobb pillanata a filmnek, de összességében nem egy túl erős alkotás.

Borga   2016. 11. 23.

Saját kategóriáján belül nem számít rossz filmnek, viszont inkább csa átlagosnak mondanám. Bennem a High School Musical-t idézte fel. Aki szereti az ilen filmeket, annak érdemes megnéznie.

emesejuhasz   2015. 06. 12.

Az első jobban tetszett, de ez se volt rossz :) lazításnak tökéletes

Skylar Astin
Skylar Astin
Elizabeth Banks
John Michael Higgins
Hailee Steinfeld

Összefoglalva tehát ami sikerült három éve, az idén is összejött. Kompakt, szórakoztató darab lett a Tökéletes hang második felvonása, de közel sem tökéletes. több»

Bármennyire is szeretném, mégsem tudom dicsérni a filmet. A forgatókönyv hanyagul összecsapott, esetlen a rendezés és a színészek is kelletlenül, unottan játszanak. Tökéletes hang 2 sajnos csak az első rész látványosabb és színesebb újracsomagolása. több»

Egy cameo erejéig egy másik valós a capella formáció is feltűnik a film végén, méghozzá a fülöp-szigeteki The Filharmonics nevű együttes.

(ArpiHajdu és Réci )

A filmben feltűnő Pentatonix nevű a capella együttes Kanadát képviseli a világbajnokságon, holott a formáció mindegyik tagja amerikai.

(ArpiHajdu és Réci )