OrSi

Ezt a vidám zenés játékfilmet Fluor Tomi és Diaz zenekarának, a Wellhellonak a slágerei ihlették. A filmben hat rövid történet kerül bemutatásra, amelyek valahogyan mégis összefüggenek. A film a mai fiatalok életérzését, filozófiáját, gondjait és párkapcsolati kihívásait igyekszik… Több

Ország: Magyarország
Premier (HU): 2016.12.01. | Netflix (2023.06.14.)

2023.07.10 sptt

Valószínűleg nem fog a filmtörténelem aranylapjain szerepelni ez a film, de sokkal jobb volt annál, amit vártam. Rövid kis 10-15 perces történetek, Wellhello zenével megtámogatva, kellemes kikapcsolódás, a szereplők is kitettek magukért. Jó volt a hangulat, megérte megnézni. 7/10.

2018.03.12 Diesel

Nagyon jó lett igazi #bulifilm. Tele vicces jelenetekkel és poénokkal. Kimondottan tetszett ahogy a Wellhello számok be voltak vágva a filmbe. Igényes és jól kivitelezett alkotás lett. Valós társadalmi problémákból csinált poénokat a film ez azért el... Több

2018.01.02 indingo

A zenék egy kicsit javítanak rajta, de maga az alaptörténet olyan semmilyen. A párbeszédek elég kínosak és a szereplők - szándékosan nem színészt írok - is nagyon amatőrök.

2018.01.02 indingo

Nem egy erős alkotás. Most már örülök, hogy nem moziban láttam. Kicsit olyan Igazából szerelem magyar változata. A történetek gyengék. Nem viccesek, nem romantikusak.

2018.03.31 Bazzzsi

A dalok jók, de azokat a rádióban is meghallgathatom. A kis történeteken való szerelem bemutatása jó ötlet, de elég laposak voltak a sztorik, a párbeszédek meg üresek.

(2016. 11. 28.)
Mihez kezdjek veled, idő?
Nem csak a zenekar imidzsét, de a magyar filmet is szolgálja a Wellhello-mozi. A #Sohavégetnemérős mindenkinek kellemes néznivaló – persze nem mindenkinek ugyanúgy, vagy ugyanazért. Több

(2016. 12. 09.)
Profin összerakott, egyszer nézős mozi lett a Wellhello rendhagyó zenésfilmje. 70/100 Több

(2017. 02. 06.)
Végül annyit tudnék elmondani, örülök, hogy ez a film elkészült. Örülök, mert ez egy olyan film, amire boldogan fogok visszaemlékezni 10-20 év múlva, amikor a saját 20-as éveimről nosztalgiázom. Egyáltalán nem hibátlan mű, de végre van egy magyar közönségfilm, ami egy életérzést, egy korszellemet meg tud ragadni.
8/10 Több