#Sohavégetnemérős (2016)

#Sohavégetnemérős

Diesel   2018. 03. 12.

Nagyon jó lett igazi #bulifilm. Tele vicces jelenetekkel és poénokkal. Kimondottan tetszett ahogy a Wellhello számok be voltak vágva a filmbe. Igényes és jól kivitelezett alkotás lett. Valós társadalmi problémákból csinált poénokat a film ez azért elgondolkodtató (Tinder randik, szelfi, mint betegség :D, vagy a közösségi oldalakon lévő adataink veszélyessége). Csajoknak üzenném hogy azért a való életben nem minden pali ennyire töketlen mint a filmben :D. Normálisabb férfi társaim nevében azért kikérem magamnak, mert nem minden pasi ilyen, mint amilyenek a filmben voltak. Mindenesetre jót derültem a filmen, és végig szórakoztató volt jó kis történettel. Meg is jött a hangulatom a nyári balatoni bulikhoz. Ajj de várom már. Összességében nekem nagyon tetszett mindenkinek ajánlom :)

indingo   2018. 01. 02.

Nem egy erős alkotás. Most már örülök, hogy nem moziban láttam. Kicsit olyan Igazából szerelem magyar változata. A történetek gyengék. Nem viccesek, nem romantikusak.

Bazzzsi   2018. 03. 31.

A dalok jók, de azokat a rádióban is meghallgathatom. A kis történeteken való szerelem bemutatása jó ötlet, de elég laposak voltak a sztorik, a párbeszédek meg üresek.

TomÁcs   2018. 08. 10.

Én egy frappáns történetű, romantikus és humoros filmre számítottam. Nem azt kaptam. Untam.

Syracuse   2016. 12. 03.

Nem lepődnék meg, ha nagyot kaszálna...Magyarországon az ilyenekre van igény 2016-ban.

Nem csak a zenekar imidzsét, de a magyar filmet is szolgálja a Wellhello-mozi. A #Sohavégetnemérős mindenkinek kellemes néznivaló – persze nem mindenkinek ugyanúgy, vagy ugyanazért. több»

Profin összerakott, egyszer nézős mozi lett a Wellhello rendhagyó zenésfilmje. 70/100 több»

Végül annyit tudnék elmondani, örülök, hogy ez a film elkészült. Örülök, mert ez egy olyan film, amire boldogan fogok visszaemlékezni 10-20 év múlva, amikor a saját 20-as éveimről nosztalgiázom. Egyáltalán nem hibátlan mű, de végre van egy magyar közönségfilm, ami egy életérzést, egy korszellemet meg tud ragadni.
8/10 több»