#Sohavégetnemérős (2016)

#Sohavégetnemérős

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Lonka   2020. 02. 28.

Főként a fiatalabb korosztályt célozza mind történetben, mind nyelvezetben.

Diesel   2018. 03. 12.

Nagyon jó lett igazi #bulifilm. Tele vicces jelenetekkel és poénokkal. Kimondottan tetszett ahogy a Wellhello számok be voltak vágva a filmbe. Igényes és jól kivitelezett alkotás lett. Valós társadalmi problémákból csinált poénokat a film ez azért elgondolkodtató (Tinder randik, szelfi, mint betegség :D, vagy a közösségi oldalakon lévő adataink veszélyessége). Csajoknak üzenném hogy azért a való életben nem minden pali ennyire töketlen mint a filmben :D. Normálisabb férfi társaim nevében azért kikérem magamnak, mert nem minden pasi ilyen, mint amilyenek a filmben voltak. Mindenesetre jót derültem a filmen, és végig szórakoztató volt jó kis történettel. Meg is jött a hangulatom a nyári balatoni bulikhoz. Ajj de várom már. Összességében nekem nagyon tetszett mindenkinek ajánlom :)

indingo   2018. 01. 02.

Nem egy erős alkotás. Most már örülök, hogy nem moziban láttam. Kicsit olyan Igazából szerelem magyar változata. A történetek gyengék. Nem viccesek, nem romantikusak.

TomÁcs   2018. 08. 10.

Én egy frappáns történetű, romantikus és humoros filmre számítottam. Nem azt kaptam. Untam.

Bazzzsi   2018. 03. 31.

A dalok jók, de azokat a rádióban is meghallgathatom. A kis történeteken való szerelem bemutatása jó ötlet, de elég laposak voltak a sztorik, a párbeszédek meg üresek.

Nem csak a zenekar imidzsét, de a magyar filmet is szolgálja a Wellhello-mozi. A #Sohavégetnemérős mindenkinek kellemes néznivaló – persze nem mindenkinek ugyanúgy, vagy ugyanazért. több»

Profin összerakott, egyszer nézős mozi lett a Wellhello rendhagyó zenésfilmje. 70/100 több»

Végül annyit tudnék elmondani, örülök, hogy ez a film elkészült. Örülök, mert ez egy olyan film, amire boldogan fogok visszaemlékezni 10-20 év múlva, amikor a saját 20-as éveimről nosztalgiázom. Egyáltalán nem hibátlan mű, de végre van egy magyar közönségfilm, ami egy életérzést, egy korszellemet meg tud ragadni.
8/10 több»