Játssz karácsonyi ajándékcsomagért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login
NA

Tökéletes hang 3

(Pitch Perfect 3)

hedva  2017. 10. 10.

Irtó bulis a film, nagyon benne van minden, feszültség, romantika és zene, zene, zene. Én már imádtam az előző két részt is, és szerintem ez is irtó jóra sikeredett. Csakis ajánlani tudom! :)

ruman666  2017. 10. 06.

Próbálok rájönni, mit is szeretnek ezekben a filmekben annyira az emberek, a történet hihetetlenül szimpla és a zene se jött be igazán. Minden esetre nem bántam meg különösebben, hogy megnéztem, de eléggé felejthető és kissé unalmas is.

Hailee Steinfeld
Hana Mae Lee
Elizabeth Banks
Hailee Steinfeld
Hana Mae Lee
Alexis Knapp

A hatalmas siker okán a Tökéletes hang 3 már a második rész premierje után egy hónappal, vagyis 2015. június 15-én zöld utat kapott a stúdiótól. A hírt Anna Kendrick osztotta meg a Twitter és az Instagram csatornáján.

A Tökéletes hang 3 Anna Kendrick, Rebel Wilson és Elizabeth Banks negyedik közös filmje. A TH-trilógián kívül együtt láthattuk őket a Várandósok - Az a bizonyos 9 hónapban is.

Egy ideig úgy volt, hogy a Tökéletes hang 2 után a harmadik részt is Elizabeth Banks rendezi majd, azonban végül Kay Cannon ülhetett a direktori székbe.