ArpiHajdu és Réci   2018. 02. 02.
Érdemes lenne most megállni

A széria első része óriási meglepetés volt számunkra, egy vagány, jó humorú film volt, nagyszerű zenékkel. A második résznél már meglehetősen romlott a színvonal, s be kellett látnunk, hogy ebben a sztoriban nincs több szufla. De a sikert azért még jobban meg kellett lovagolni, így újabb folytatást kaptunk. Mindenek előtt, hozzá kell tenni, hogy (néha halmozzuk az élvezeteket) a Tökéletes hang 3-at egy borzasztóan félresikerült művész film után néztük meg, ami nagyot dobott az ázsióján, egy ilyen „alkotás” után szinte felüdülés volt. A zenék még mindig nagyon ütősek, s a mellett, hogy dallamosak, szinte lenyomatai a kor pop világának. S azt is hozzá kell tenni, hogy a széria nagyot lendített... több»

Deku   2018. 02. 15.

Ebben a filmben a legerősebb pont az volt, hogy teremtett egyfajta izgalmas hangulatot a nézőnél. Pont olyan hangulatot teremtettek, amivel elkápráztattak. Nincs panasz a filmre bőven benne van a nézős listában.

HercegPeter   2018. 06. 17.

Nagyon fontos: csak a barátnőm miatt láttam az egész trilógiát, ami egyébként semmit sem tesz hozzá az egyetemes filmművészethez (kivéve a poharas szám :D). És még ennek a nem túl kiemelkedő sorozatnak is a leggyengébb láncszeme tud lenni ez a film. A történet unalmas és kiszámítható. A már eleje óta szemező párok összejönnek, a csajok pedig megnyerik a versenyt (legalábbis részben). Az is furcsa, hogy egy olyan film, aminek alapeleme lenne az éneklés lemegy úgy, hogy szinte teljesen kizárják belőle a zenét. Istenem, még a címe is ez, mégis alig hallottuk őket énekelni. Ráadásul a kevés előadott dal között nem igazán volt egy jó szám sem. Persze próbálkoztak jó csajokkal eladni, de ez sem segített rajta. Közülük kivételt képez a számomra hihetetlenül ellenszenves Rebel Wilson, aki nem azért ilyen idegesítő számomra mert kövér, hanem mert irtó mód rá is játszik. Mentségére szóljon, hogy a film vége felé azért kicsit kibújik ebből a szerepből és megismerhetjük egy kicsit kedvelhetőbb oldalát. A befejezés alapján nyilvánvaló, hogy nem lesz folytatás, hacsak 10-15 év múlva valaki le nem porolja és nem próbál meg egy remake-et készíteni. Remélem ez nem fog megtörténni.

MidoD7   2018. 04. 28.

Nem rég láttam a filmet és azt kell mondjam ahhoz képest egész pofás lett, hogy ez már a harmadik része a sorozatnak. Egyértelműen az elsőhöz nem ér fel de valahogy mégis hoz egy fajta átlagos szórakoztatási szintet. A színészek a tőlük már megszokott színvonalat hozzák, csinosak, bájosak és még mindig jó zenékkel lopják be magukat a nézők szívébe. A történet továbbra is az előzőekhez hasonló bár inkább a második részre hajaz. Talán épp ez a legnagyobb gyengéje is. Nem tudtak belesűríteni semmi újat, semmi eredetit amivel kitűnne a többi közül. Azt azért beismerem, hogy a végén meghatódtam amikor szépen bemutatták a lányok közti erős kapcsolatot és ez nagyon jó is volt. Mindenesetre szerintem ez egy erősen átlagos film amit néha napján meglehet nézni.

MMcFly2015   2018. 01. 16.
Ennél még az X-faktor is jobb...

Én barátnőm unszolására a második részt is moziba néztem, és azok közé tartozom, aki férfi létére is megtalálta a film szórakoztató oldalát, és a sok női csacsogás mellett találtam élvezhető dalokat, vagy poénokat. Ezért is nem húztam annyira számat, hogy el lettem csalva megint a harmadik részre. Viszont sajnos mindketten csalódtunk. A harmadik rész minden téren kilóg a sorból, és szerintem széles körben csalódást okoz a nézőknek. Első sorban a zenék; amiről a Tökéletes hang filmek készültek, mégis ebben a részben kiábrándító mennyire kevés éneklés jutott. Ezt a musical kategóriába semmiképp sem lehet besorolni. 4-5 számnál nem lehetett benne több, de azok is rövidek és nem feltétlen vitt ... több»

Alexis Knapp
Alexis Knapp
Anna Kendrick

Összességében talán jobb lett volna, ha a Tökéletes hang-széria befejeződik a második rész után, hiszen ez, az Utolshow elhomályosítja a többiről a szép emlékeket. Maximum otthonülős filmnek ajánlanám, aki mégis jegyet vált rá készüljön fel arra, hogy vígjátéknak rossz lesz, akciófilmnek pedig még rosszabb. 5,5/10 több»

A Tökéletes hang 3 számomra egyszer nézős volt, de egy könnyed kikapcsolódásnak még mindig tökéletes. A produkció poénjai többé-kevésbé jók, viszont néha inkább a fárasztó felé hajlanak. 65/100 több»

Valljuk be, már a második rész is felesleges volt, de jól esett újra látni együtt énekelni az a capellás csajokat, és a filmet még magával vitte az első rész lendülete. A harmadik részre ebből a lendületből már semmi sem maradt. 30/100 több»

A hatalmas siker okán a Tökéletes hang 3 már a második rész premierje után egy hónappal, vagyis 2015. június 15-én zöld utat kapott a stúdiótól. A hírt Anna Kendrick osztotta meg a Twitter és az Instagram csatornáján.

A Tökéletes hang 3 Anna Kendrick, Rebel Wilson és Elizabeth Banks negyedik közös filmje. A TH-trilógián kívül együtt láthattuk őket a Várandósok - Az a bizonyos 9 hónapban is.

Egy ideig úgy volt, hogy a Tökéletes hang 2 után a harmadik részt is Elizabeth Banks rendezi majd, azonban végül Kay Cannon ülhetett a direktori székbe.