ArpiHajdu és Réci   2018. 02. 02.
Érdemes lenne most megállni

A széria első része óriási meglepetés volt számunkra, egy vagány, jó humorú film volt, nagyszerű zenékkel. A második résznél már meglehetősen romlott a színvonal, s be kellett látnunk, hogy ebben a sztoriban nincs több szufla. De a sikert azért még jobban meg kellett lovagolni, így újabb folytatást kaptunk. Mindenek előtt, hozzá kell tenni, hogy (néha halmozzuk az élvezeteket) a Tökéletes hang 3-at egy borzasztóan félresikerült művész film után néztük meg, ami nagyot dobott az ázsióján, egy ilyen „alkotás” után szinte felüdülés volt. A zenék még mindig nagyon ütősek, s a mellett, hogy dallamosak, szinte lenyomatai a kor pop világának. S azt is hozzá kell tenni, hogy a széria nagyot lendített... több»

Deku   2018. 02. 15.

Ebben a filmben a legerősebb pont az volt, hogy teremtett egyfajta izgalmas hangulatot a nézőnél. Pont olyan hangulatot teremtettek, amivel elkápráztattak. Nincs panasz a filmre bőven benne van a nézős listában.

HercegPeter   2018. 06. 17.

Nagyon fontos: csak a barátnőm miatt láttam az egész trilógiát, ami egyébként semmit sem tesz hozzá az egyetemes filmművészethez (kivéve a poharas szám :D). És még ennek a nem túl kiemelkedő sorozatnak is a leggyengébb láncszeme tud lenni ez a film. A történet unalmas és kiszámítható. A már eleje óta szemező párok összejönnek, a csajok pedig megnyerik a versenyt (legalábbis részben). Az is furcsa, hogy egy olyan film, aminek alapeleme lenne az éneklés lemegy úgy, hogy szinte teljesen kizárják belőle a zenét. Istenem, még a címe is ez, mégis alig hallottuk őket énekelni. Ráadásul a kevés előadott dal között nem igazán volt egy jó szám sem. Persze próbálkoztak jó csajokkal eladni, de ez sem segített rajta. Közülük kivételt képez a számomra hihetetlenül ellenszenves Rebel Wilson, aki nem azért ilyen idegesítő számomra mert kövér, hanem mert irtó mód rá is játszik. Mentségére szóljon, hogy a film vége felé azért kicsit kibújik ebből a szerepből és megismerhetjük egy kicsit kedvelhetőbb oldalát. A befejezés alapján nyilvánvaló, hogy nem lesz folytatás, hacsak 10-15 év múlva valaki le nem porolja és nem próbál meg egy remake-et készíteni. Remélem ez nem fog megtörténni.

Ms. Akárki   2019. 07. 21.

Nagyon jó folytatása lett ez az első résznek. A zenék és a történet is igen szórakoztató itt már, a 2. részes baki után. Érdekes ahogy megismerjük a karakterek későbbi életét és hogy mennyire vágynak arra hogy újra összeverődjenek és csak énekeljenek.

MidoD7   2018. 04. 28.

Nem rég láttam a filmet és azt kell mondjam ahhoz képest egész pofás lett, hogy ez már a harmadik része a sorozatnak. Egyértelműen az elsőhöz nem ér fel de valahogy mégis hoz egy fajta átlagos szórakoztatási szintet. A színészek a tőlük már megszokott színvonalat hozzák, csinosak, bájosak és még mindig jó zenékkel lopják be magukat a nézők szívébe. A történet továbbra is az előzőekhez hasonló bár inkább a második részre hajaz. Talán épp ez a legnagyobb gyengéje is. Nem tudtak belesűríteni semmi újat, semmi eredetit amivel kitűnne a többi közül. Azt azért beismerem, hogy a végén meghatódtam amikor szépen bemutatták a lányok közti erős kapcsolatot és ez nagyon jó is volt. Mindenesetre szerintem ez egy erősen átlagos film amit néha napján meglehet nézni.

Alexis Knapp
Alexis Knapp
Anna Kendrick

Összességében talán jobb lett volna, ha a Tökéletes hang-széria befejeződik a második rész után, hiszen ez, az Utolshow elhomályosítja a többiről a szép emlékeket. Maximum otthonülős filmnek ajánlanám, aki mégis jegyet vált rá készüljön fel arra, hogy vígjátéknak rossz lesz, akciófilmnek pedig még rosszabb. 5,5/10 több»

A Tökéletes hang 3 számomra egyszer nézős volt, de egy könnyed kikapcsolódásnak még mindig tökéletes. A produkció poénjai többé-kevésbé jók, viszont néha inkább a fárasztó felé hajlanak. 65/100 több»

Valljuk be, már a második rész is felesleges volt, de jól esett újra látni együtt énekelni az a capellás csajokat, és a filmet még magával vitte az első rész lendülete. A harmadik részre ebből a lendületből már semmi sem maradt. 30/100 több»

A film összbevétele 185 400 345 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 33 054 394 forintot termelt. A hazai mozik összesen 24 812 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A hatalmas siker okán a Tökéletes hang 3 már a második rész premierje után egy hónappal, vagyis 2015. június 15-én zöld utat kapott a stúdiótól. A hírt Anna Kendrick osztotta meg a Twitter és az Instagram csatornáján.

A Tökéletes hang 3 Anna Kendrick, Rebel Wilson és Elizabeth Banks negyedik közös filmje. A TH-trilógián kívül együtt láthattuk őket a Várandósok - Az a bizonyos 9 hónapban is.

Egy ideig úgy volt, hogy a Tökéletes hang 2 után a harmadik részt is Elizabeth Banks rendezi majd, azonban végül Kay Cannon ülhetett a direktori székbe.