Játssz egy Huawei MediaPad T3-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Tökéletes hang 3

(Pitch Perfect 3)

ArpiHajdu és Réci  2018. 02. 02.

A széria első része óriási meglepetés volt számunkra, egy vagány, jó humorú film volt, nagyszerű zenékkel. A második résznél már meglehetősen romlott a színvonal, s be kellett látnunk, hogy ebben a sztoriban nincs több szufla. De a sikert azért még jobban meg kellett lovagolni, így újabb folytatást kaptunk. Mindenek előtt, hozzá kell tenni, hogy (néha halmozzuk az élvezeteket) a Tökéletes hang 3-at egy borzasztóan félresikerült művész film után néztük meg, ami nagyot dobott az ázsióján, egy ilyen „alkotás” után szinte felüdülés volt. A zenék még mindig nagyon ütősek, s a mellett, hogy dallamosak, szinte lenyomatai a kor pop világának. S azt is hozzá kell tenni, hogy a széria nagyot lendített az a capella műfaján, mert a közönség rájött, hogy hangszerek nélkül is tud működni egy jó sláger. Jó zenékben tehát itt sem volt hiány, érdemi történetben már annál inkább. Rebel Wilson, alias Háj Amy az első részben még vicces volt, három részen keresztül azonban már eléggé elcsépeltté vált, még azzal együtt is, hogy a tanulság azért mindig az ő szájából hangzik el. Ez a sztori az apjával, pedig elég röhej volt, amolyan „csináljunk valami akciót, hogy ne csak cuki csajok énekelgessenek a színpadon” szagú volt az egész. Anna Kendricket szerintem nem lehet nem szeretni, Brittany Snowról pedig megtudtuk, hogy nem érdemes tőle pasizási tanácsokat kérni. A végén persze megint elhangzottak a szokásos frázisok: „Mi egy család vagyunk”, na meg „Fogalmam sincs mit kezdek magammal, ha már nem az lesz az életcélom, hogy a csajokkal előadjunk egy ütős slágert a színpadon”. Azt az egyet ugyan nem sikerült megértenem, hogy ebbe a részbe minek kellett egy emberrablós, B-kategóriás akciófilmekre jellemző mellékszálat is belecsempészni, mikor erre az előző két részben egyáltalán nem volt példa. Sokat sajnos nem tudott lendíteni a már amúgy is lerágott alapsztorin (a Bellák újra összeállnak egy nagy megmérettetésre, amelyen első ránézésre semmi esélyük, aztán láss csodát, valahogy mégis győztesként kerülnek ki a versenyből). Bár katasztrófának nem tartom a Tökéletes Hang újabb epizódját, de itt már erősen érezhető a bőrlehúzás. A dalok és a zene bár még mindig jó, és néhány érdemi poén is elhangzik (a számos kínos mellett), de ezek nehezen tudják ellensúlyozni az épkézláb történet hiányát. Kicsit az az érzésem, mint a Gru harmadik részénél (vagy ahogy egy korábbi véleményben olvastam, a Másnaposok-szériánál): talán érdemes lenne most megállni, mielőtt még a színvonal a béka feneke alá kerülne.

MMcFly2015  2018. 01. 16.

Én barátnőm unszolására a második részt is moziba néztem, és azok közé tartozom, aki férfi létére is megtalálta a film szórakoztató oldalát, és a sok női csacsogás mellett találtam élvezhető dalokat, vagy poénokat. Ezért is nem húztam annyira számat, hogy el lettem csalva megint a harmadik részre. Viszont sajnos mindketten csalódtunk. A harmadik rész minden téren kilóg a sorból, és szerintem széles körben csalódást okoz a nézőknek. Első sorban a zenék; amiről a Tökéletes hang filmek készültek, mégis ebben a részben kiábrándító mennyire kevés éneklés jutott. Ezt a musical kategóriába semmiképp sem lehet besorolni. 4-5 számnál nem lehetett benne több, de azok is rövidek és nem feltétlen vitt el egy jelenetet. Ami a daloknál is kevesebb volt az a poén... Rebel Wilson kapott főbb szerepet e téren, de valami gyalázat. Nem tudom, hogy miért emelték ki ennyire a csapatból egy ,,saját történettel" de gondolom azzal mindenki egyet tud érteni, hogy kevés egy filmet, ilyen karakterre építeni. Rém irritáló arra alapozni egy mozit - egy harmadik részre könyörgöm - hogy igen ő alpári, ő kövér, és erre még jobban játszunk rá mint eddig. A harmadik tényező, pedig a film lezárása... eddig kaptunk egy remek koreográfiával megspékelt finálét, ami az utolsó mentsváram lett volna a mozival kapcsolatban. Mire elkezdődött volna a ,,show" már a stáblistát láthattam. Komolyan amit kaptunk színpadi szereplést, egy tévében látott Megasztár, X-faktor-féle műsorok is többet tudnak nyújtani... Sajnos ez a Tökéletes hang 3 jelzi, hogy semmi szufla nem maradt a szériába. Utoljára a Másnaposok harmadik részénél volt érezhető, hogy a trilógiává bővítés inkább csak rontja azt, amit eddig felépítettek. Nem kell erőltetni ezt több résszel, rém gyenge lesz a végeredmény. Itt az intő jell, hogy a Bellák ideje lejárt...

Deku  2018. 02. 15.

Ebben a filmben a legerősebb pont az volt, hogy teremtett egyfajta izgalmas hangulatot a nézőnél. Pont olyan hangulatot teremtettek, amivel elkápráztattak. Nincs panasz a filmre bőven benne van a nézős listában.

sziniminiz  2018. 02. 01.

Ahogy az előző részek úgy ez is nagyonnn jó volt . :D Nagyon megnevettetett a film az előző részekhez hasonlóan. A karakterei mindig jópofák és humorosak, klassz beszólásokkal és jó zenével. Mindig feldob! :)

edessszilvia  2018. 01. 03.

Alexis Knapp
Alexis Knapp
Popcorn Project - Tökéletes hang 3
Összességében talán jobb lett volna, ha a Tökéletes hang-széria befejeződik a második rész után, hiszen ez, az Utolshow elhomályosítja a többiről a szép emlékeket. Maximum otthonülős filmnek ajánlanám, aki mégis jegyet vált rá készüljön fel arra, hogy vígjátéknak rossz lesz, akciófilmnek pedig még rosszabb. 5,5/10

Filmsomnia.hu: Tökéletes hang 3
A Tökéletes hang 3 számomra egyszer nézős volt, de egy könnyed kikapcsolódásnak még mindig tökéletes. A produkció poénjai többé-kevésbé jók, viszont néha inkább a fárasztó felé hajlanak. 65/100
Vox.hu - Tökéletes hang 3
Valljuk be, már a második rész is felesleges volt, de jól esett újra látni együtt énekelni az a capellás csajokat, és a filmet még magával vitte az első rész lendülete. A harmadik részre ebből a lendületből már semmi sem maradt. 30/100

A hatalmas siker okán a Tökéletes hang 3 már a második rész premierje után egy hónappal, vagyis 2015. június 15-én zöld utat kapott a stúdiótól. A hírt Anna Kendrick osztotta meg a Twitter és az Instagram csatornáján.

A Tökéletes hang 3 Anna Kendrick, Rebel Wilson és Elizabeth Banks negyedik közös filmje. A TH-trilógián kívül együtt láthattuk őket a Várandósok - Az a bizonyos 9 hónapban is.

Egy ideig úgy volt, hogy a Tökéletes hang 2 után a harmadik részt is Elizabeth Banks rendezi majd, azonban végül Kay Cannon ülhetett a direktori székbe.