Tökéletes hang 3

Pitch Perfect 3

MovieAddict
2017/12/18

Értékelés: 5.5/10
Összességében talán jobb lett volna, ha a Tökéletes hang-széria befejeződik a második rész után, hiszen ez, az Utolshow elhomályosítja a többiről a szép emlékeket. Maximum otthonülős filmnek ajánlanám, aki mégis jegyet vált rá készüljön fel arra, hogy vígjátéknak rossz lesz, akciófilmnek pedig még rosszabb. 5,5/10 Több

Artsomnia
2017/12/28

A Tökéletes hang 3 számomra egyszer nézős volt, de egy könnyed kikapcsolódásnak még mindig tökéletes. A produkció poénjai többé-kevésbé jók, viszont néha inkább a fárasztó felé hajlanak. 65/100 Több

Vox.hu
2017/12/28

Valljuk be, már a második rész is felesleges volt, de jól esett újra látni együtt énekelni az a capellás csajokat, és a filmet még magával vitte az első rész lendülete. A harmadik részre ebből a lendületből már semmi sem maradt. 30/100 Több

Smoking Barrels
2017/12/30

Értékelés: 6.5/10
Habár biztos vagyok benne, hogy a trilógia ezen része is sokat fog a a konyhára hozni, megvolt a méltó és szép búcsú, húzzuk meg a határt és engedjük el a Bellákat.
6,5/10 Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!