Eurovíziós Dalfesztivál: A Fire Saga története (2020)

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Dan Stevens

Dorkateo   2022. 05. 25.

Nekifutottam kétszer is, de nem sikerült megnézni. Szétesik a történet, eltúlzottak a gesztusok, üresek a poénok.

indingo   2020. 08. 22.

Az már magában érdekes, hogy Amerika csinál filmet az Euróvízios dalfesztiválról, hogy kifigurázza azt, holott tervben van náluk egy hasonló műsor elindítása. Az meg csak hab a tortán, hogy Pierce Brosnan játssza Will Ferrell apját.

JRD   2022. 05. 19.

Gyenge film. Szórakozni jó, de ne várjunk ennél többet. Talán a zene éri benne a legtöbbet, meg egy-egy poén. Brosnan szerepvállalása erősen meglepett. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

HE7EDIK   2020. 06. 27.

Néhol jól megidézi a dalfesztivál hangulatát, néhol meg lehet rajta röhögni, de ha nem készül el a film nem sokat vesztettünk volna. Sajnos Ferrell karrierje a felemás Sherlock paródia óta lejtmenetben van.

BoBamburg   2020. 07. 23.

Nem az a fajta vígjáték, amin a térdemet csapkodva hülyére röhögöm magam (habár volt benne egy - két olyan poén, amin azért hangosan felnevettem), hanem egy szolidabb, de annál kedvesebb és nagyon szerethető vígjáték.

Szilonka   2020. 08. 20.

Nekem tetszett a film. Beteg, de pont ilyen beteg ez az egész dalverseny.

HannaK   2020. 09. 22.

Will Ferrellről tudtam, hofy csak ilyen filmeket vállal, de azért Rachel McAdamsből és Pierce Brosnanből többet néztem volna ki. Katasztrófa ez a film.

A Fire Saga története paródiára vállalkozik, de végül semmiből sincs bátorsága igazán viccet csinálni, így tulajdonképpen ugyanazokat a pro és kontra szempontokat valósítja meg, mint a valódi Eurovíziós Dalfesztivál. több»