Eurovíziós Dalfesztivál: A Fire Saga története

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

2023.07.17 fankbringa

Vízió egy sikerről

Ez az a film, amit azért kezd el valaki nézni, mert pontosan tudja, mire számítson, és nem azért, mert kíváncsi. A bemutató mindent elárul. Béna poénok, kifigurázás és béna dalok a zsebkendőnyi forgatókönyv mellett. A férfi, akinek az az álma, hogy g... Teljes kritika

2020.08.22 indingo

Az már magában érdekes, hogy Amerika csinál filmet az Euróvízios dalfesztiválról, hogy kifigurázza azt, holott tervben van náluk egy hasonló műsor elindítása. Az meg csak hab a tortán, hogy Pierce Brosnan játssza Will Ferrell apját.

2022.05.19 JRD

Gyenge film. Szórakozni jó, de ne várjunk ennél többet. Talán a zene éri benne a legtöbbet, meg egy-egy poén. Brosnan szerepvállalása erősen meglepett. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2023.04.14 Klauka89

Háttérzajnak, mikor túl sok volt az erőszakos thriller előtte hetekig. Amúgy off.

2020.06.27 HE7EDIK

Néhol jól megidézi a dalfesztivál hangulatát, néhol meg lehet rajta röhögni, de ha nem készül el a film nem sokat vesztettünk volna. Sajnos Ferrell karrierje a felemás Sherlock paródia óta lejtmenetben van.

2022.05.25 Dorkateo

Nekifutottam kétszer is, de nem sikerült megnézni. Szétesik a történet, eltúlzottak a gesztusok, üresek a poénok.

2020.07.23 BoBamburg

Nem az a fajta vígjáték, amin a térdemet csapkodva hülyére röhögöm magam (habár volt benne egy - két olyan poén, amin azért hangosan felnevettem), hanem egy szolidabb, de annál kedvesebb és nagyon szerethető vígjáték.

2020.09.22 HannaK

Will Ferrellről tudtam, hofy csak ilyen filmeket vállal, de azért Rachel McAdamsből és Pierce Brosnanből többet néztem volna ki. Katasztrófa ez a film.

2020.08.20 Szilonka

Nekem tetszett a film. Beteg, de pont ilyen beteg ez az egész dalverseny.

2020.08.30 Greeta

Ezek a nevek! Lars Erickssong és Sigrit Ericksdottir! Tetszett, hogy alapvetően film egy hatalmas poénra épül, még is volt benne mondanivaló, küzdeni akarás az elérendő célért.

2020.09.02 petraszab

Nem mondom, hogy botrányosan rossz volt a film, de azért párszor kiverte a biztosítékot. A története kicsit beteg és annyira a humora sem jött át.

2021.08.16 kevelin

Nekem abszolút pótolta az elmaradt dalfesztivált. :D Borzasztóan idióta film, viszont van némi mondanivalója, és kicsit bemutat egy kevésbé ismert világot. Kevés olyan, skandináv alapokon nyugvó film van, ami nem thriller. Szóval szerintem király volt. Aki bírja az éneklős filmeket, annak ajánlom.

2020.07.03 Eniq

Szerintem nagyon jó film, imádom az Eurovíziós Dalfesztivált és mivel idén nem nézhettem így kicsit kárpótolt érte. A dalok nagyon tetszettek amik benne voltak és annyit lehetett rajta nevetni még biztos újra fogom nézni.

2020.08.27 Kanyi

Hat....szorakoztato de ne varjon sokat senki se