Firencz   2020. 08. 13.

A zene nem különösebben fogott meg, mindenesetre a történet szerintem egészen korrekt, kissé sablonos, de ettől függetlenül egyszer meg lehet nézni.

Kanyi96   2020. 08. 09.

Nagyon jo pofa...egyszer megnezhetos

spidey   2020. 08. 07.

Élettel és humorral teli, könnyed kikapcsolódást ígérő film. A történet teljes mértékben kiszámítható, de még ez sem zavaró, mert egyszerűen jó nézni.

feri1   2020. 08. 10.

Oké, én nem kifejezetten vagyok oda a musical beütésű filmekért, de erre még én is rá tudtam állni. Nagyon jó hangulatú filmecske, amit szerintem egy sima délutáni filmezéshez elő lehet húzni.

nikla113   2020. 08. 08.

Nem több egy újabb tucatfilmnél, amit fiatal színészekkel, pörgős hangulattal próbáltak felturbózni, de nincs se érdemi mondanivalója, se értelmes cselekménye.