Valami Amerika 3 (2018)

Valami Amerika 3

diumiu   2020. 02. 23.

Rettenetesen nagy Valami Amerika fan vagyok ezt le kell szögeznem és épp ezért rossz leírni azt, hogy sajnos ez a rész nem úgy sikerült mint például az első kettő. Pedig a második rész óriási nagy siker volt - megkockáztatom, hogy nagyobb siker volt,... több»

ArpiHajdu és Réci   2020. 02. 03.

Láttunk „valamit”, de ez (már) nem Amerika

Nemrégiben elgondolkodtam azon, hogy annak idején (2002-ben egész pontosan) milyen sokan szerették az első Valami Amerika filmet, ezt a tényt pedig, ha más nem is, de a több mint félmilliós (mozi)nézőszám bizonyítja. Az emberek szerették a karaktere... teljes kritika»

7ETEDIK   2018. 02. 18.

Nem szeretem a magyar filmeket, a Miniszter félrelép és a Papírkutyákon kívül. Ennek se láttam az előző két részét, de az előzetes bíztató volt, hát tettem vele egy próbát. Magyar vígjáték létére megdöbbentően jó, mint ha csak egy amcsi vígjátékot né... több»

indingo   2018. 10. 05.

Egy nagy várományos bukása

Őszintén szólva az előző két rész sem volt a kedvencem, pár poént leszámítva nem túl erős filmek, de érdekeltek mert magyar filmről van szó. A harmadik részt úgy harangozták be, hogy ez mindent elsöprő rész lett. Rám túl nagy benyomást nem tett. Az... teljes kritika»

Norbi   2018. 07. 30.

Sikeres lezárása egy sikerszériának. Ez a rész is tele volt poénnak, szinte minden jelenetre jutott egy-kettő. Imádtam minden percét, és örültem hogy a magyar filmipar bizonyított.

VvV   2018. 11. 01.

Én csak azt állapítottam meg, hogy mindenki jól megöregedett az előző rész óta. A története kicsit fárasztó és a humort sem sikerült becsempészniük.

Bazzzsi   2019. 01. 05.

Nagyon izzadság szaga volt az egésznek. Sajnálom azt, aki moziban nézte meg és pénzt adott érte.

Szabó Győző
Ónodi Eszter
Hujber Ferenc
Oroszlán Szonja
Pindroch Csaba

A film 532 956 618 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 372 567 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Stohl András egy kokainfüggő rabot alakít.

(7ETEDIK )

A film végét követően bónuszjeleneteket is leforgattak.

(7ETEDIK )

A filmben számos szinkronszínész is szerepel.

(7ETEDIK )

A magyar filmalap több száz millió forintal járult hozzá a költségekhez.

(7ETEDIK )

A második legnagyobb bevételű magyar film a nyitó hétvégét tekintve.

(7ETEDIK )

Herendi Gábor a színészek és a közönség nyomása miatt készítette el a filmet.

(7ETEDIK )

Ez volt az első Valami Amerika film, amelyet nem vetítettek le tesztközönségnek.

Ganxta a stáblistán döglégyként van feltüntetve.

(7ETEDIK )

A börtönjeleneteket a Petőfi laktanyában, valamint a Váci fegyház használaton kívüli helyiségeiben vették fel.

Ganxta Zolee és édesanyja, Kassai Ilona egyaránt szerepelnek a filmben, ám közös jelenetük nincs.

Egy ígéretes első fél óra után tövig nyomjuk a gázt, és majdhogynem fullba a kretént. 40/100 több»

Ahol sok a folytatás, kevés az ötlet, mondja a filmes álmoskönyv. És mennyire igaza van! A Valami Amerika harmadik része kimaradt poénok és újramelegített történetek durva egyvelege, melyen nevetve sírunk vagy inkább sírva heherészünk. PAPP SÁNDOR ZSIGMOND KRITIKÁJA. több»

Elődeihez hasonlóan a család legkisebb tagja is romantikát, kalandot, sok nevetést és a szereplőgárda terjedelmes sorát látva rengeteg új karaktert ígér a nézőknek. A Valami Amerika 3 (2018) kicsivel Valentin nap után, 2018. február 15-én kerül majd a mozikba. több»