Rocksuli (2003)

The School of Rock

Deku   2017. 10. 22.

Nem szégyellem bevallani, hogy bejött ez a film pedig nem vártam tőle kábé semmit sem. Nagyon szórakoztató lett ez a film. Imádtam a karaktereket benne, ez pedig szerintem alap dolog egy filmnél, a történet is nagyon rendben volt, sőt mi több, imádtam.

Csillagpor   2018. 10. 22.

Imádom ezt a filmet. Jack Black nagy kedvenc, így szinte borítékolható is volt hogy ez a vígjátéka is tetszeni fog. Ez a pasi egy állat ha szabad kezet kap a filmekben. Persze a szó jó értelmében. A történet klasszikus. Adott egy állítólagos tanár aki a pénz miatt becselezi magát egy suliba tanítani. Zenéhez ért, így azt tanítja és oltári nagy lelkesedéssel, amiből a gyerekek kb. többet fejlődnek, tanulnak mint a valódi tananyagokból...

raczdavidzsolt   2016. 05. 03.

Imdáom! Lendületes, pörgős és igazi rock élet. Szuper!

Plisetsky   2018. 04. 30.

Nagyon tetszett. Nem vártam semmit tőle és kaptam egy hihetetlen jó, izgalmas, vicces és aranyos filmet, ahol szinte végig csak mosolyogni lehetett a tanár és a diákok között kialakuló kapcsolaton és a kemény munkájuk után járó elismerésen :)

titra   2015. 05. 28.

Tényleg többször nézhető, vígjátékoknál ez komoly elismerésnek számít. Jack Black-nek elhiszi az ember, hogy ő is pont olyan mint akit alakít. Bár az alapsztori önmagában nem hoz semmi újat, a karakterek miatt szórakoztató és szerethető film, és persze fontos szerepe van a jó zenének is.

Brian Falduto
Brian Falduto
Jordan-Claire Green
Cole Hawkins
Jordan-Claire Green
Robert Tsai
Joey Gaydos Jr.

Bár a filmben lévő gyerekkarakterek egyidősnek tűnnek, az őket alakító színészek között volt érdemi korkülönbség. A Freddy Jonest alakító Kevin Alexander Clark majdnem 15 éves volt a film megjelenésekor, míg Miranda Cosgrove (aki a filmben Summert játszotta) épphogy betöltötte a tizedik életévét.

(ArpiHajdu és Réci )

Ned metal bandáját Maggotdeath a neve, amely utalás egy létező zenekarra, a Megadeath-re.

(ArpiHajdu és Réci )

A Summert alakító Miranda Cosgrove-nak ez volt az első filmszerepe.