Tökéletes hang 3

Pitch Perfect 3

A film összbevétele 185 400 345 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 33 054 394 forintot termelt. A hazai mozik összesen 24 812 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A hatalmas siker okán a Tökéletes hang 3 már a második rész premierje után egy hónappal, vagyis 2015. június 15-én zöld utat kapott a stúdiótól. A hírt Anna Kendrick osztotta meg a Twitter és az Instagram csatornáján. Szerző: hp

A Tökéletes hang 3 Anna Kendrick, Rebel Wilson és Elizabeth Banks negyedik közös filmje. A TH-trilógián kívül együtt láthattuk őket a Várandósok - Az a bizonyos 9 hónapban is.Szerző: hp

Egy ideig úgy volt, hogy a Tökéletes hang 2 után a harmadik részt is Elizabeth Banks rendezi majd, azonban végül Kay Cannon ülhetett a direktori székbe. Szerző: hp

Rebel Wilson elmondta, hogy nyitott lenne egy Hájas Amy spin-offra. Szerző: hp

Rebel Wilson 2015. április 11-én, egy hónappal a Tökéletes hang 2 premierje előtt jelentette be, hogy visszatér szerepéhez a harmadik részben. Szerző: hp

A Tökéletes hang 3 forgatási munkálatai 2017. január 5-én kezdődtek meg Atlantában.Szerző: hp

Az eredeti tervek szerint a filmet 2017 júliusában mutatták volna be, de a gyártást odébb tették, így a bemutató is decemberre tolódott.Szerző: ps