Várandósok - Az a bizonyos 9 hónap (2012)

What to Expect When You're Expecting

kevelin   2020. 05. 03.

hát nem tudom. nekem nem jött át. a sztori jónak ígérkezett, sőt az is hogy ennyi szempontból mutatja be ezt a témát, mégis halál unalmas volt. a színészi gádda is jóval többet ígért, sok nagy kedvencem is játszik benne. az apákat alakító színészek és játékaik kritikán aluliak kivéve talán anna kendrick párját alakító színész.

dailyfilmsan   2020. 01. 12.

Jót szórakoztam rajta. A különböző embertípusok és pártípusok különböző féle képen élik meg az emberi lét csodáját. Ezt jól mutatja a film. A humor sem túlzott vagy alpári.

authorgirlll   2017. 12. 30.

Volt ebben minden ami a gyerek vállalás és ez benne a legnagyobb pozitívum, de ezen kívül nem szólt semmiről. Voltak szörnyen megható részek de inkább a humorra ment rá az egész. Jó volt hogy az összes szál kibontakozott és a végén egy pontban kapcsolódott.

Regi82   2015. 11. 16.

Azon kívül,hogy aranyosak a filmben babák,nem túl sok jót véltem felfedezni. Mamiknak kellemes időtöltés lehet,sok az ismert színész a filmben. Nekem annyira nem tetszett. Humor nem sok volt benne és ami volt is elég gyenge.

babus1004   2015. 03. 29.

Tetszett a több szál és hogy ennek köszönhetően mindenki átérezheti valamennyire valamelyik szereplő helyzetét. Csajos film.

Az azonos nevű terhességi útmutatók népszerű sorozata alapján készült. 2011 óta több mint 14,5 millió könyvet adtak el a filmnek köszönhetően.

(dailyfilmsan)

84,4 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

40 millió dollárból készült a film.

(LionelMessi10)