Hogyan legyünk szinglik (2016)

How to Be Single

Christian Ditter
Don Johnson
Melanie Griffith
Nicholas Braun

dandelion1983   2021. 04. 30.

Tudom, hogy nem a filmtörténelem remeke, de valamiért nagyon szeretem ezt a filmet, és már jó párszor újranéztem. Egyszerre könnyed, de tanulságos is, és az egyik percben könnyeket csal a szemünkbe, a másikban megnevettet. Valószínűleg kell hozzá jó pár, szingliként eltöltött év is, hogy értékelni tudjuk.

Bogi87   2016. 05. 27.

A film néhány poénján már sírva nevettünk a barátaimmal, néhány mondata azóta szállóigévé vált köztünk. 2016 egyik legjobban sikerült vígjátékának tartom.

Deku   2017. 10. 23.

Hát itt picit húztam a számat mert ugyan nem rémes de azért erős hibák felütötték a fejüket. Bár nem lett teljesen borzalmas de mégse tudom rá jó szívvel mondani, hogy kedveltem a filmet.

Mavil   2016. 06. 09.

Igazi csajos film, telis tele jó poénokkal. Dakota Johnson ezzel a filmmel kicsit ellensúlyozta, hogy szerepet vállalt A szürke ötven árnyalatában. A legjobban Rebel Wilson alakítása tetszett.

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Tipikus csajos vígjáték. De inkább egyszernézős kategória. Nem egy maradandó alkotás, mert elég egyszerűcske a történet és poénból, igaz remek poénból is csak néhány van benne. A zenék remekek, de mégis a szereplőgárda az ami miatt ilyen jól eladhatóvá vált ez a film.

puffancshercegnő   2016. 09. 11.

Unalmas volt, sok klisével, amiket már szinte minden ilyen kategóriájú vígjátékban elsütöttek. A lapos történetet egyedül talán Rebel Wilson emelte meg kicsit, de még ez is kevés volt. pozitívumként ki lehet emelni, hogy talán nem annyira csajos film, mint ahogy várnánk tőle elsőre.

diumiu   2018. 01. 30.

Annak ellenére, hogy voltak fenntartásaim a filmmel kapcsolatban, a film megnézése után azt kell mondanom, hogy pozitívan csalódtam. Nagyon tetszett a film, kikapcsolt, a történet is nagyon tetszett. Ami még számomra pluszt adott az élményhez, azok a filmben elhangzott zenék.

A film összbevétele 112 343 513 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 222 522 700 forintot termelt. A hazai mozik összesen 166 397 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Robin egy jogi irodában asszisztens. A valóságban az őt alakító (az ausztráliai Sydney-ben született) Rebel Melanie Elizabeth Wilson jogász végzettséggel rendelkezik.

(Curacao86)

A filmet kb. 38M $-ból forgatták le New York-ban és a Grand Canyon-nál.

A film Liz Tuccillo azonos című regénye alapján készült.

A kórházi jeleneteket ugyanott forgatták ahol a Dokik (2001-2010) című sorozatot.

Dakota Johnson és Nicholas Braun harmadik közös filmje.

Hogy a címben szereplő kérdésre ad-e választ a film? Ad bizony, nagyjából a gyakorikérdések – Coelho – Bridget Jones tengelyen. Meglettünk volna nélküle. 4/10 több»

Lehetett volna rosszabb is. (55/100) több»