Hogyan legyünk szinglik

Danny99   2020. 05. 05.

Hogyan NE legyünk szinglik

A film Liz Tuccillo azonos című, nagy sikerű könyvén alapszik. A posztere alapján 4 barátnőt vártam, akik együtt élik át a szingliség előnyeit és hátrányait. Az előzetes során már tisztázódtak a viszonyok, a Dakota Johnson és Rebel Wilson kettős vis... teljes kritika»

Bogi87   2016. 05. 27.

A film néhány poénján már sírva nevettünk a barátaimmal, néhány mondata azóta szállóigévé vált köztünk. 2016 egyik legjobban sikerült vígjátékának tartom.

Deku   2017. 10. 23.

Hát itt picit húztam a számat mert ugyan nem rémes de azért erős hibák felütötték a fejüket. Bár nem lett teljesen borzalmas de mégse tudom rá jó szívvel mondani, hogy kedveltem a filmet.

Mavil   2016. 06. 09.

Igazi csajos film, telis tele jó poénokkal. Dakota Johnson ezzel a filmmel kicsit ellensúlyozta, hogy szerepet vállalt A szürke ötven árnyalatában. A legjobban Rebel Wilson alakítása tetszett.

puffancshercegnő   2016. 09. 11.

Unalmas volt, sok klisével, amiket már szinte minden ilyen kategóriájú vígjátékban elsütöttek. A lapos történetet egyedül talán Rebel Wilson emelte meg kicsit, de még ez is kevés volt. pozitívumként ki lehet emelni, hogy talán nem annyira csajos film, mint ahogy várnánk tőle elsőre.

diumiu   2018. 01. 30.

Annak ellenére, hogy voltak fenntartásaim a filmmel kapcsolatban, a film megnézése után azt kell mondanom, hogy pozitívan csalódtam. Nagyon tetszett a film, kikapcsolt, a történet is nagyon tetszett. Ami még számomra pluszt adott az élményhez, azok a filmben elhangzott zenék.

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Tipikus csajos vígjáték. De inkább egyszernézős kategória. Nem egy maradandó alkotás, mert elég egyszerűcske a történet és poénból, igaz remek poénból is csak néhány van benne. A zenék remekek, de mégis a szereplőgárda az ami miatt ilyen jól eladhatóvá vált ez a film.

Nicholas Braun
Damon Wayans Jr.
Damon Wayans Jr.
Christian Ditter
Don Johnson
Melanie Griffith
Nicholas Braun

A film összbevétele 112 343 513 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 222 522 700 forintot termelt. A hazai mozik összesen 166 397 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A filmet kb. 38M $-ból forgatták le New York-ban és a Grand Canyon-nál.

A film Liz Tuccillo azonos című regénye alapján készült.

A kórházi jeleneteket ugyanott forgatták ahol a Dokik (2001-2010) című sorozatot.

Dakota Johnson és Nicholas Braun harmadik közös filmje.

Dan Stevens is szerepelt volna a filmben, de visszalépett, hogy eljátszhassa a Beauty and the Beast (2017) főszerepét.

Eredetileg Lily Collins alakította volna Alicet, de végül visszalépett a szereptől.

Dakota Johnson-nak el kellett takarnia az összes tetoválást a filmen.

A film nagyon eltér az eredeti regénytől, ami alapján a film készült. A könyv középpontjában egy Julie Jenson nevű 38 éves szingli író áll, aki a beutazza a világot, hogy megvizsgálja a különböző kultúrákban a szingli életet.

Drew Barrymore producerként vett részt a munkálatokba. A színésznő 2009-ben a Hajrá Bliss! című filmben töltött be hasonló pozíciót, ám azóta inkább az anyaságra koncentrál.

A szinglik szerepében 2 különböző karakterű színésznő remekel : a Szürke ötven árnyalatával nagyobb ismertségre szert tett Dakota Johnson, valamint a Tökéletes hang filmekből ismert óriási orgánumú Rebel Wilson. Ez az első közös filmjük együtt.

(kissjanos21)

Lehetett volna rosszabb is. (55/100) több»

Hogy a címben szereplő kérdésre ad-e választ a film? Ad bizony, nagyjából a gyakorikérdések – Coelho – Bridget Jones tengelyen. Meglettünk volna nélküle. 4/10 több»

Szóval ilyen filmek tőlem jöhetnek még nyugodtan, még akkor is, ha a stúdió csak Rebel Wilsonnal ad rá pénzt. A sorozatok világában egy ideje elindultak a romantikus komédiák egy kreatívabb irányba (Love, Man Seeking Woman, Casual, stb.), úgy tűnik a filmek is arrafelé fordulhatnak. 8/10 több»