Hogyan legyünk szinglik

Bogi87   2016. 05. 27.

A film néhány poénján már sírva nevettünk a barátaimmal, néhány mondata azóta szállóigévé vált köztünk. 2016 egyik legjobban sikerült vígjátékának tartom.

Deku   2017. 10. 23.

Hát itt picit húztam a számat mert ugyan nem rémes de azért erős hibák felütötték a fejüket. Bár nem lett teljesen borzalmas de mégse tudom rá jó szívvel mondani, hogy kedveltem a filmet.

Mavil   2016. 06. 09.

Igazi csajos film, telis tele jó poénokkal. Dakota Johnson ezzel a filmmel kicsit ellensúlyozta, hogy szerepet vállalt A szürke ötven árnyalatában. A legjobban Rebel Wilson alakítása tetszett.

puffancshercegnő   2016. 09. 11.

Unalmas volt, sok klisével, amiket már szinte minden ilyen kategóriájú vígjátékban elsütöttek. A lapos történetet egyedül talán Rebel Wilson emelte meg kicsit, de még ez is kevés volt. pozitívumként ki lehet emelni, hogy talán nem annyira csajos film, mint ahogy várnánk tőle elsőre.

diumiu   2018. 01. 30.

Annak ellenére, hogy voltak fenntartásaim a filmmel kapcsolatban, a film megnézése után azt kell mondanom, hogy pozitívan csalódtam. Nagyon tetszett a film, kikapcsolt, a történet is nagyon tetszett. Ami még számomra pluszt adott az élményhez, azok a filmben elhangzott zenék.

Nicholas Braun
Damon Wayans Jr.
Damon Wayans Jr.
Christian Ditter
Don Johnson
Melanie Griffith
Nicholas Braun

Lehetett volna rosszabb is. (55/100) több»

Hogy a címben szereplő kérdésre ad-e választ a film? Ad bizony, nagyjából a gyakorikérdések – Coelho – Bridget Jones tengelyen. Meglettünk volna nélküle. 4/10 több»

Szóval ilyen filmek tőlem jöhetnek még nyugodtan, még akkor is, ha a stúdió csak Rebel Wilsonnal ad rá pénzt. A sorozatok világában egy ideje elindultak a romantikus komédiák egy kreatívabb irányba (Love, Man Seeking Woman, Casual, stb.), úgy tűnik a filmek is arrafelé fordulhatnak. 8/10 több»

A filmet kb. 38M $-ból forgatták le New York-ban és a Grand Canyon-nál.

A film Liz Tuccillo azonos című regénye alapján készült.

A kórházi jeleneteket ugyanott forgatták ahol a Dokik (2001-2010) című sorozatot.