Hogyan legyünk szinglik

How to Be Single

2021.04.30 dandelion1983

Tudom, hogy nem a filmtörténelem remeke, de valamiért nagyon szeretem ezt a filmet, és már jó párszor újranéztem. Egyszerre könnyed, de tanulságos is, és az egyik percben könnyeket csal a szemünkbe, a másikban megnevettet. Valószínűleg kell hozzá jó pár, szingliként eltöltött év is, hogy értékelni tudjuk.

2016.05.27 Bogi87

A film néhány poénján már sírva nevettünk a barátaimmal, néhány mondata azóta szállóigévé vált köztünk. 2016 egyik legjobban sikerült vígjátékának tartom.

2017.10.23 Deku

Hát itt picit húztam a számat mert ugyan nem rémes de azért erős hibák felütötték a fejüket. Bár nem lett teljesen borzalmas de mégse tudom rá jó szívvel mondani, hogy kedveltem a filmet.

2019.07.23 Ms. Akárki

Tipikus csajos vígjáték. De inkább egyszernézős kategória. Nem egy maradandó alkotás, mert elég egyszerűcske a történet és poénból, igaz remek poénból is csak néhány van benne. A zenék remekek, de mégis a szereplőgárda az ami miatt ilyen jól eladhatóvá vált ez a film.

2016.09.11 puffancshercegnő

Unalmas volt, sok klisével, amiket már szinte minden ilyen kategóriájú vígjátékban elsütöttek. A lapos történetet egyedül talán Rebel Wilson emelte meg kicsit, de még ez is kevés volt. pozitívumként ki lehet emelni, hogy talán nem annyira csajos film, mint ahogy várnánk tőle elsőre.

2018.01.30 diumiu

Annak ellenére, hogy voltak fenntartásaim a filmmel kapcsolatban, a film megnézése után azt kell mondanom, hogy pozitívan csalódtam. Nagyon tetszett a film, kikapcsolt, a történet is nagyon tetszett. Ami még számomra pluszt adott az élményhez, azok a filmben elhangzott zenék.

2016.02.23 MMcFly2015

A barátnőm unszolására elmentünk rá moziba. Be kell valljam ,,kellemes csalódás" volt. Felkészültem arra, amit az előzeteséből (és a borítójából) leszűrtem. Arra számítottam, hogy egy Szex and the City féle nyivákolós, p*csás, csajos filmet kapok. Ez... Több

2019.06.02 kevelin

rebel wilson egyik legrosszabb filmje. az egyébként kiváló színészi adottságokkal megáldott másodkategóriás filmekben szereplő duci szőke lány itt nagyon mellé nyúlt. tele van unalmas klisékkel a film, és vígjátéknak sem mondanám. én végig szenvedtem majdnem az egészet. nem lett jó

2018.04.01 BaloghBogi42

Nagyon szép film. Bemutatja, hogy milyen szépek is a kapcsolatok, de azt is láthatjuk, hogy a szingli lét se rossz. Inkább, segít megismerni önmagunkat, és a belsőnket, lelkünket. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2016.10.21 vivikejencikelara

El lehetett rajta szórakozni, bár voltak benne kicsit unalmas részek, de akár többször is meg lehet nézni. Ami fontos tanulság belőle hogy a külsőség nem minden...Ki gondolta volna hogy a szöszi csaj gazdag?

2017.07.31 czigler.nora

Szerintem kissé alpári ez a film, és nem igazán tudtam átérezni. Unalmas, klisés és semmitmondó. Nem igazán tudnám ajánlani senkinek, max aki nagyon unatkozik nézze meg :D

2016.06.03 a-arnold

Elkezdtem nézni, de nem bírtam tovább 35-40 percnél, ez a dagadt csaj nagyon irritáló benne, megfájdult a fejem tőle, ki is kapcsoltam...

2016.10.26 jencike1985

Az egész rettentően unalmas. Nincs benne megfelelő humor. A szereplők nekem most nagy csalódást okoztak. Még csajos filmnek sem mondanám. Nekem nagyon nem tetszett 2 csillag.

2020.05.05 Danny99

Hogyan NE legyünk szinglik

A film Liz Tuccillo azonos című, nagy sikerű könyvén alapszik. A posztere alapján 4 barátnőt vártam, akik együtt élik át a szingliség előnyeit és hátrányait. Az előzetes során már tisztázódtak a viszonyok, a Dakota Johnson és Rebel Wilson kettős vis... Teljes kritika