Hogyan legyünk szinglik

How to Be Single

2016.06.20 tamas84

Hát ez sajnos egy igazán rossz romantikus vígjtáték (?) lett. Inkább a Deadpoolt néztem volna meg még egyszer :)

2016.06.13 Edeske

Csalódás volt a film. Egy sablonos amerikai vígjáték, ami semmi újdonságot nem adott. Átlagos, vagy átlag alatti poénokkal teli gyenge film gyenge színészi alakítással.

2017.02.08 Ancsus

Elképesztően jó vígjáték, zseniális csajos film, nem csak nőknek. Szerintem ezen a vígjátékon egy férfi is nagyokat tud derülni és biztosan sk nőre ráismer a történet alapján. Nagyon jól szórakoztam rajta.

2016.06.27 Pock

Jobbra számítottam, egyáltalán nem voltak benne azok a felejthetetlen, szórakoztató poénok, mint ami a bemutatójából lejött. Sablonos, középszerű film.

2017.03.20 Zenta

A Hogyan legyünk szinglik egy igazán remek vígjáték, amely garantáltan jobb kedvre derít mindenkit. A poénjai fergetegesek, szem nem marad szárazon a sok nevetésől.

2016.04.22 nagyniki987

nagyon nagy film, sokkal komolyabb, mint amire számítottam. A humor mögött van tartalom és mondanivaló, komolyan elgondolkodik az ember. Jók a karakterek, összehangolt a színészi játék, nagyon tetszett, érdemes megnézni!

2016.10.24 Manson

Sablonos gagyi amerikai vígjáték nulla sztorival és gyenge poénokkal. A színészek alakítása sem igazán meggyőző, lapos, felejthető film. Moziban nem volt érdemes megnézni.

2017.02.25 Péter

Barátnőm unszolására mentem el vele a moziba megnézni a Hogyan legyünk szinglik című filmet és be kell valljam, tetszett. Engem mondjuk nagyon emlékeztetett a Nem kellesz eléggé-re, ami nem baj, mert az is nagy kedvencem.

2016.12.13 Maxima

Nem jött be a film. Eléggé gagyi és gyenge a humora. Felejthető, gyenge színészi alakítás. Nekem csalódás volt moziban megnézni, nem nézném újra. Műfajában átlag alatti.

2016.12.02 gubimari

Nekem egyből a Nem kellesz eléggé című film jutott az eszembe, mikor megnéztek a Hogyan legyünk szingliket. Mintha ahhoz készült volna egy folytatás. Szerintem nagyon vicces, tele van jó poénokkal és életszerű helyzetekkel.

2018.08.11 varkonyiildi

Egy újabb jópofa vígjáték Rebel Wilsonnal. Nem tudom megunni a filmjeit, annak ellenére, hogy mind egy kaptafa. A visszatérő poénok pedig újra és újra megnevettetnek.

2016.09.15 Vviktor

Számomra csalódás volt a film. Elég gagyi a történet és a humora is gyenge. A színészek alakítása sem túl meggyőző. Gyenge alakítás, nekem nem jött be. Sablonos, átlagnál rosszabb.

2016.05.03 Kutyus

Az az igazság hogy én kicsit jobbra számítottam. Nem jött át annyira a humora sem a filmnek és a színészek alakítása sem. Moziban nem volt érdemes megnézni. gyenge.

2016.03.24 Kiccsi7

Jobb mint gondoltuk. A bemutató alapján uncsi, idióta, semmitmondónak tűnt, de nagyon jó film lett belőle. Volt nevetés, kis dráma, tetszett a mondanivlója is és tetszett hogy nem az az uncsi happy end lett amitől féltem.