Hogyan legyünk szinglik

How to Be Single

2016.05.18 wooderman

Tipikus csajos romantikus -vígjáték, popcornozos film.Nem érdemes tőle sokat várni. Barátnőm unszolására néztem meg, de ennyi bőven elég volt ebből a filmből,a nyihogo csajokból. :(

2016.08.08 Evcsi95

Mindegyik színész hozta a maga karakterét, nem okoztak csalódást. Nem cukros, nem mázos, valóban a szingli életet mutatja be, egy nagyon nagy plusz pont. Nem leng ki semelyik irányban. Nem túl vicces, nem túl romantikus vagy éppen drámai.

2017.12.29 authorgirlll

Nagyon erőltettet film, erőltetett karakterekkel. A színészi játék sem túl minőségi, inkább gáz. Nem ad semmi újat. A színészek is tipikusan azok akik a hasonló filmekben is részt szoktak vállalni

2016.04.28 gazsika1978

Nagyon meglepődtem a filmmel kapcsolatban, a bemutató alapján azt hittem , hogy egy unalmas csajos film lesz, de ahhoz képest nézhetőre sikeredett. Tény, hogy tipikus csajos film, de vannak benne jó poénok is. Egyszer megnézhető.

2016.04.27 Bogi

Nagyon kis klassz női film. És egyáltalán nem sekélyes, mint az első pillanatra látszik. A cselekménye nyilvánvalóan kiszámítható de kikapcsolódásnak a legjobb barátnőkkel tökéletes. A zenék csakis a legislegjobbak (istenien hangzik moziban), a szere... Több

2017.03.09 Hedy0809

Hű hát sokkal jobbra számítottam. Ül egy-két poén,de nagyjából ennyi... Nekem a sztori és az előadás sem volt túl hiteles... :/

2016.07.30 cinderella

A bemutató alapján jobbra számítottam, ott már ellőtték a legjobb poénokat. Egyszer meg lehet nézni és lehet rajta nevetni is, de összességében valami teljesen mást vártam ettől a filmtől. Örülök neki, hogy a moziban inkább a Deadpoolra ültünk be.

2016.11.25 Ercsi

Átlagos vígjáték, amely hemyzseg a műfajra jellemző kliséktől, de ez nem von le semmit az értékéből. a Vígjátékba nem kevés romantika is vegyül, illetve párhuzamos történetszálak fokozzák az izgalmat.

2016.11.03 Tibor1114

Hihetetlen mozi.Az elmúlt évek egyok legjobban sikerült vígjátéka.Mindenkinek ajánlom aki szeretne egy jót nevetni . A lányok szépek és nagyon jól felvázolják az élet rejtelmeit.Meg kell nézni!

2017.03.03 Acropolis

Moziban láttam a filmet és nagy csalódás volt. Egy nagyon idióta, nem színvonalas primitív film tele olcsó és gusztustalan poénokkal. A színészek alakítása sem győzött meg.

2017.07.17 miklosvaridori

Nagyon tetszett a film, tele van jó poénnal, nagyon bejöttek a párbeszédek, beszólások és a vicces jelenetek. Ütős páros, bármikor újra tudnám nézni, nagyon jó film.

2016.04.30 angel001

Elgondolkottato, szuper elgondolású film.Sok szingli azt hiszi, neki elég egy gyors numera, de még önmagának sem vallja be, hogy valójában, a szíve mélyén ő is csak az igazira vágyik.

2016.11.04 kicsimano

Zseniális vígjáték, tele nagyon sok igazán újszerű poénnal, melyeket garantáltan nem láttunk már viszont ezer másik filmben. Nekem nagyon tetszett, már többször is megnéztem.

2016.05.12 deneslau

Nagyon kedvelem Rebel Wison filmjeit, ezúttal is nagyon tetszett, humoros, pörgős, karakteres, és mindvégig leköti a néző figyelmét. Nincsenek benne üresjáratok, sablonok. Érdemes megnézni.