Pincérlány - Édesen is csípős

Pincérlány - Édesen is csípős

Waitress

Premier (HU): 2009.06.20. | Disney+ (2022.06.14.)

2021.11.18 Ildikó Bacskai

Pincérlány - Édesen is csípős (2007)

Zavaros film, bár a történet egyszerű és életszerű is lehetne, de a rendezés elég kaotikus. Adott egy kedves, aranyos szereplőbrigád, cuki pitéző, és a pite szó percenként 4-6 használata (wtf???), cuki főszereplő karakter. Ehhez a mézesmázos képhez hozzájön egy full erkölcstelen, morálisan szétesett cselekmény. Végig az az érzésem volt, hogy tele van a film olyan túlzásokkal, amelyek a valóságban aligha fordulnának elő, úgy, hogy egyébként egy nő személyes drámája lenne a fő csapásvonal... hiteltelen.

2019.12.20 dailyfilmsan

Az értékelését látva sokkalta többet vártam ettől a filmtől. Pocsék volt és helyenként érthetetlen. 2007-ben erős túlzásnak érzem az ilyen családokat mint amit a film is elénk tár, sőt ha valaki egy ilyen házasságba beleragad az valahol a saját hibáj... Több

2015.06.06 VenuszProjekt

Ez a film nagyon cuki. Részben. Ugyanis megy benne a drámázás is erőteljesen. Eléggé életszerű, nekem nagyon bejött, és tetszett a lelkesedés, miközben készültek azok a piték. :) Érdekes film, de leginkább dráma kedvelőknek tudnám ajánlani.

2015.09.01 Barthy

Rendkívül egyedi alapötlet, nagyon jó sztori. Ez egy ízig-vérig izgalmas, fordulatos film, egy hihetetlenül jól eltalált szereposztással. A színészek választása is tökéletes. Magával ragadt. Imádtam!

2015.12.27 Filep Nóra

Olyan mint egy igazi , valódi történet alapján készített film. Tökéletesen bemutatja, hogy a nő erős lény és minden akadályon túl lép. Ajánlani lehet csak.

Adrienne Shelly utolsó filmje. Szerző: dailyfilmsan

A filmet 20 nap alatt forgatták le. Szerző: dailyfilmsan

Adrienne Shelly rendezőt röviddel a film befejezése után meggyilkolták. Szerző: dailyfilmsan

A kisgyermek, akit a film utolsó jeleneteiben láthatunk, Adrienne Shelly lánya, Sophie Ostroy.Szerző: dailyfilmsan