Tökéletes hang

Pitch Perfect

2024.01.27 Tomipapi Nézhetetlen

Nekem nem tetszett a film. Nem szeretem a filmekben, ha egy szerelmi szálban megy a huzavona. Megtetszik–nem kellesz–mégis kellesz–most már nekem nem kellesz–mégis próbáljuk meg... stb. A lánycsapat túl komikusra lett véve. Az egész színvonala olyan ... Több

2017.02.06 ArpiHajdu és Réci

2012 nagy meglepetése

Számomra a 2012-es év egyik nagy meglepetése volt ez a film. Merem ezt úgy állítani, hogy nem vagyok egy kimondottan a cappella kedvelő személy. Ebből kifolyólag, ha valaki azt mondta volna, hogy egy a cappella lánybandáról szóló filmen jót fogok szó... Teljes kritika

Semmi különös, csak úgy rossz, ahogy van. Értelmetlen, nevetséges, unszimpatikus karakterek, akik még idegesítőek is. A zenei betétek csapnivalóan rosszak. Egyszóval egy összecsapott trágyahalom.

2017.04.18 indingo

Engem az olyan filmek, ahol csapatok csapnak össze, tánc, ének vagy pompom tudásban rájöttem, hogy idegesítenek, pedig még nem is voltak benne rossz dalok. Ebben volt a mikor az egyik énekes sugárban körbehányja a színpadot? Azon nevetett valaki?

2017.07.25 Deku

Az első része lett ennek a legjobb, tökre jópofa film, tele aranyos karakterrel és csúcsabbnál csúcsabb hanokkal. A zenék is teljesen rendben voltak és nem nyomatták agyon a pop számokat.

2016.05.28 Orosz István

Soha nem szerettem az ilyen fajta filmeket, de egy a fene adtam neki egy esélyt mondom miért is ne max 20 perc múlva kikapcsolom. Aztán azon kaptam magam, hogy élvezem a filmet. Tehát a sztori is nagyon ott van, ráadásul poénos is. A zenei feldolgozá... Több

2021.11.04 Ildikó Bacskai

Tökéletes hang (2012)

Falra másztam tőle, nem én vagyok a célközönsége. Acapella- és musicalkedvelők, átadom a helyet.

2020.05.22 dailyfilmsan

Mindig is szerettem a zenés táncos filmeket és a Tökéletes hang ezt a kategóriát képes egy új oldalról, az akapella oldaláról bemutatni. Szerintem szórakoztató film kellő hülyeséggel kellő motivációval és jó sok zenével. Nekem maximálisan bejött.

2019.05.17 Ms. Akárki

A film maga elég gyengécske de a mixelt akapellás számok miatt nagyon jó. Anna Kendrick hangját nagyon szeretem. Izgalmas volt látni, ahogy feldolgoz friss slágereket sajátos módon. Tipikus tinifilm amúgy. Suli, szerelem és zene.

2018.07.24 Norbi

Egy unalmas estén a családdal, egyszer megnézhető film . Az énekesek jók voltak tényleg, de felesleges volt ráerőltetni egy történetet egy tehetségkutató feeling-ű showműsorra...vagy valami olyasmire.

2016.04.19 andor50

Nagyon érdekes gondolat acapella énekesekről filmet forgatni, és talán elsőre furcsának is hangzik, de valójában nagyon szórakoztató alkotás sült ki a dologból. Nekem az egyik kedvenc éneklős filmem, nagyon könnyed, vicces, jó számokkal teletűzdelt darab. Sajnos a második része már nem volt ennyire jó.

2017.12.29 diumiu

Abszolút meglepetés film volt számomra ez a film, nem gondoltam volna, hogy ennyire magával fog ragadni. Kifejezetten tetszettek a dalok acapella feldogozásai, a stáb és a karakterek is nagyon jók voltak, számomra mindig felüdülés ez a film.

2021.08.01 KCintia

A mai napig szórakoztat

Féltem kicsit az újranézésétől, mert anno nálam ez nagyon nagy sikerrel zárult. Leültem, megnéztem, nevettem, imádtam, felpörgetett. Nyilván vannak benne erőltetett és bugyuta részek, de ha eltekintünk ettől, akkor remek szórakozást nyújt a nézőnek.

2019.03.15 Timcsi

Hogy 3 filmet is megért az alapsztori? Én ezt az elsőt se éreztem valami különlegesnek.