Tökéletes hang

Pitch Perfect

2017.10.14 kevelin

ennek a filmnek a hatására szerettem meg az acapella-t. Bármikor képes vagyok újranézni. Szeretni való bénázások, kicsit néha sok volt, de nekem nagyon bejött.

2015.06.05 Curacao86

Tipikus amerikai tini/csajos/vígjáték film. Semmi extra nincs benne. Egyszer meg lehet nézni, de számomra unalmas volt, egyik karakter sem kiemelkedő, és az izgalmastól, érdekestől is nagyon távol áll mindegyik, ahogy az egész film is. :/

2017.10.18 SzFa

Tucat film, de itt legalább egy dagi a főszereplő, nem egy tökéletes gimis csaj aki kb. 25-nek néz ki. Az énekek jók. A történet elcsépelt, sok klisé van benne. Egyszeri tini film.

2016.12.21 trixxy

Jó kis esti szórakozás volt, jó zenékkel és aranyos karakterekkel. A hányós jelenet nekem mondjuk kicsit sok volt, de a többi része miatt megy a 4 csillag.

2015.05.29 Evcsi95

Nagyon jó kis éneklős film. Megállja a helyét a mostani mozik között. Nem is sejtettem, hogy az acapella ilyen jó is lehet. Bár a vége eléggé csapott volt.

2017.12.30 authorgirlll

Szuper film csajos estékhez amikor csak azt akarjuk hogy egy történet magával ragadjon. Nagyon ismert dalok, lélekfejlődés és csapatfejlődés történetet találunk a filmben. Az egyik kedvencem és meleg szívvel ajánlom.

2015.04.29 Zsofi821

Vannak ugyan hiányosságai, de így is nagyon tetszett, jó volt a szinkron, és a zene nagy hangsúlyt kapott, ami felvitte a film színvonalát. A poénok néha gyengék, de összességében színvonalas film.

2015.06.02 Brigusz724

Én ezzel a filmmel kapcsolatban még mindig nem értem, hogy miért is ekkora szuper dolog ez az acapella? Hiszen csak annyiból áll a filmben, hogy már korábban előadott dalokat énekelnek el? Mi ebben nagy szám? Ettől függetlenül a film jó lett, tele van szuper dalokkal és ütős poénokkal.

2016.11.23 cinderella

Én pont a bemutatója miatt vártam nagyon ezt a filmet, de valahogy mégsem az volt amire számítottam, kicsit csalódtam benne. Végülis nem volt rossz, az éneklős részek jók voltak benne és akadtak jó poénok is, de lehetett volna jobb is.

2015.06.06 VenuszProjekt

Amint megtudtam, hogy miről is szól ez a film, azonnal lecsaptam rá. Imádom az acapellát. Bár nem teljesen azt kaptam, amire számítottam, mégis nagyon tetszett a film. A dalokat igényesen megcsinálták, nem egy összecsapott valami. Viszont sajna nekem... Több

2015.04.25 adibandii

Szerintem nagyo klassz film.Mindig is szerettem az ilyen zenés filmeket.Anna Kendricknek gyönyörű hangja volt,örülök,hogy a filmbe került.A film vicces,izgalmas.Megunhatatlan már alig várom a 2.részt

2015.07.18 rhamus

Nincs még egy ilyen film az biztos. A maga nemében kiváló alkotás. Elképesztő a látvány és úgy kompletten az egész csodálatos. Engem teljesen elbűvölt így nem is volt kérdéses, hogy jól szórakoztam.

2015.06.16 cunci

Én csak ajánlani tudom a filmet, aki imádja a zenét és zenés filmeket, mindenképpen nézze meg. Mindegyik karakter remekül van kidolgozva, a gonoszak is egész szerethetőek, külön tetszett, hogy nincsenek kisarkítva ezek a jellemek. Életszagú volt az e... Több

2015.03.19 mimi

A főszereplő csaj nagyon nem csípem, de egyébként jó film, tetszettek nagyon a dal feldolgozások. Amúgy meg végig lekötött és szórakoztatott, szóval simán merem ajánlani.