Tökéletes hang

Pitch Perfect

2015.06.16 Miss Rika

Imádtam mind a szereplőket mind pedig a történetet. Szerintem több ilyen kellene, kikapcsolós szórakoztatós film. Ezen kívül teljesen rendben voltak a zenék is, tökre feldobták a hangulatot.

2015.06.19 szune40

A bemutató alapján nagyon vártam a filmet és szerencsére csalódnom se kellett benne. Egy nagyon vagány nagyon jól összerakott filmet kaptam ami tele volt sok jól megkomponált zenével és humorral. Szórakoztató és aranyos szereplőkkel volt tele. Imádtam. :)

2015.06.04 era93

Ez egy igazán haláli vígjáték. Kövér Amy valami hihetetlen színt vitt az egész filmbe. Természetesen nem csak ő egyedül hisz a főszereplő és a többiek is oltári alakítást műveltek. Imádom a zenés filmeket és hát ez egy volt a jobbak közül amit bármikor újra néznék. Várom a következő részt.

2015.10.31 katalin19

Jó kis nőcis csapat lett összeválogatva. Tetszenek benne a dalok feldolgozásai, meg a története. Vagány benne mindenki. Okos ötletnek tartom, hogy újulnak mindig :)

2015.06.01 *tünde

Kis csajos film. A zenék nagyon jók benne. Megnézem a 2. részt is :)

2015.01.28 Balu

Nekem olyan cuki,csajszis film és ennyi :)

2016.08.22 Macika

Laza, igazi kikapcsolódást nyújtó film, aminek a sztorija is jó, a szereplők jó karakterek. Már csak a zenéje miatt is érdemes megnézni a filmet. Profi a rendezés, jól összerakott film.

2015.05.29 *bella

Egy rugalmas, cuki kis csajos film. A zenék nagyon jók benne. Megnézem a 2. részt is :)

2015.08.26 csongi888

Egyszerű, kicsit bugyuta film, de mégsem mondanám gagyinak, a dalok nagyon jók benne. összességében nekem tetszett, lehet hogy nem fogom sem gyakran, sem pedig még egyszer megnézni, de hogy rossz lenne azt nem mondanám. Valószínűleg a végére jöttek r... Több

2015.10.02 hawaiipizza

Tipikus csaj mozi, ahol minden hím egy seggfej (kivéve az egy SJW fehér lovagot), a csajok csajosak, zene, Anna Kendrick éééés ennyi. Oh, és egy önironikus túlsúlyos nő. Mert az tök vicces és jó pofa. Nincs ezekkel a filmekkel semmi gond, nőknek készült, akiknek határozottan ajánlom is, de nekem elég volt egyszer.

2015.11.02 Vivi02

Nekem nagyon tetszett ez a film. A megújulástól kezdve a zenéig minden adja magát. Nagyon menő, a stílusomnak megfelelő alkotás. Jó hogy ilyen dolgokat is megmutatnak a suliban. Nem csak a hétköznapi életet.

2015.05.30 zoll-e89

A tökéletes hang nem csak a címében tökéletes. A főszereplő amellett, hogy nagyon jól énekel szuper módon hozza is a formát. Egy igazán kedves szerethető film ez. Nem csak nők számára ajánlott.

2015.05.20 Sissy

Tökéletes film egy fárasztó nap után. Kiváló szereposztás, vicces történet, elképesztő hangok. Végig nevettem az egészet. Nagyon élvezetes film. Szerintem érdemes megnézni azoknak, akik szeretik az éneklős filmeket! Csak ajánlani tudom!

2016.02.09 Dniel

Egyszer meg lehet nézni a Tökéletes hangot, és viszonylag jót lehet derülni rajta, de azért sokat ne várjunk. És, semmiképp se nézzük meg az előzetest, mert akkor lőttek a filmnézésnek mert akkor biztosan nem nézitek meg.