Tökéletes hang

Pitch Perfect

2017.10.13 Bogii

Alapvetően az ilyen fajta filmek a halálomat jelentik. De ez zseniális volt, legalábbis nekem nagyon tetszett. A sztori nem túl eredeti, bár tetszett az a capellás csavarás, de a film humora szerintem zseniális.

2015.12.09 Bius

Nem lett a kedvencem ez a film de azért egyszer meglehet nézni.Azon kívül,hogy jól énekelnek a lányok,csinosak és van egy fekete bárány a duci nő elég gyenge a film témája.Unatkoztam.

2017.10.06 orlandooo

Alig várom már a 3. rézét elvileg az i nagyon jó lesz, remélem nem lesz csalódás

2015.02.08 Powerful900

A Tökéletes hang egy üde, habkönnyű, limonádé kis valami, ellenben viszont roppant szórakoztató, ami feldobja a napodat. A kisebb hibái ellenére is szerethető, sőt még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy a következő generáció kultfilmje lesz. (Valami... Több

2015.03.19 kiskat

Nagyon jó zenés vígjáték! Ha még nem láttad mindenképp nézd meg, már szinte alap darab. Vicces is és tele van szuper átdolgozásokkal. Ráadásul jó színészek játszanak benne :)

2015.03.25 timeamarton93

Tökéletes hang nem ígér sokat, nem is céloz meg akkora közönséget, viszont elég kellemes és ártatlan film, amin jól lehet szórakozni és nagyokat lehet nevetni

2015.01.31 orsi82

Tökéletes dalok,jó hang , jó kis esti kikapcsolódás,igazi csajos film.Abszolút 5 csillag... legalább már 20x láttam és nem tudom megunni ...bízom benne,h a 2. rész is hozza a formát

2015.02.10 reat

Imádom ezt a filmet! A zenék nagyon jók benne, a színészek is nagyon hitelesek és szerethetőek és a történet is rendben volt.

2015.01.27 Cintii9913

És akkor itt jön a jól ismert film, amiből mindenki ismeri a Cup Songot :-) Nagyon jó film lett szerintem, várom a folytatását... :) Többször nézhető film szerintem :)

2015.03.22 fdavid

Jópofa történet, szerethető karakterek nagyszerű dalok mind egy filmben, számomra ennél több nem kell. Az már csak a ráadás, hogy Anna Kendrick által elénekelt Cups (When I'm Gone) igazi gyöngyszem a sok autotune sláger között, hiszen igazi "hangszerek" biztosítják az ének kíséretét, azok is csak minimálisan.

2015.03.12 napsugár'

Egy rugalmas, cuki kis csajos film. A zenék nagyon jók benne és a színészek is jól játszanak.

2015.03.02 Atsop

Vicces film, bár van egy jelenet, ami egészen undorító :P. A zenék tetszenek, jók a beszólások. Összességében egy jópofa tinikomédia.

2015.02.13 lombaresztii

Szerintem ez egy rugalmas könnyű kis film, ami mindenkit megnevettet. Egy teljesen jó vígjáték, nem különlegesen kiemelkedő de nekem tetszett.

2015.02.04 Drein

Izgalmas, szerethetőek a karakterek. A zenék a filmben nagyon el lettek találva és nem is gondoltam volna, hogy a filmben szereplő színészek ilyen jól énekelnek. Alig várom a folytatást!