Micsoda buli!

Micsoda buli!

House Party

Kid úgy dönt, elmegy a barátja bulijába. Azt azonban egyikük sem tudja megjósolni, mi vár rájuk életük legvadabb éjszakáján.

(qwer)

Premier (HU): 1992.11.26.

2019.06.03 Yosihiro

Micsoda Buli 1.

Egy remek 90-es évekbeli film. A történet akár sablonosnak is modható de mésem mert egyedi a hangulata. A föszerepben szerintem a zene és a szerelem. A cselekmények igen egyszerüek és néha megmosolyogtatóak is ami nem árt a filmnek. A karakterek igazából nincsenek kiforrva ugyan de attól függetlenül elég jól sikerült kis filmröl van szó. A színes egyéniségek miatt egy olyan hatást kelt a film mintha visszarepülnénk az idöben. A rendörök bénázása kicsit túl látványos. Összeségében a képi, rendezöi vágás és forgatókönyv szerintem jó. A zene ami a sava borsát és gerincét adja a filmnek ezért azt ki lehet emelni hogy nagyon jól sikerült zenéket hallhatunk benne. A rapp részek is egész jók lettek. A zenéhez kapcsólódan meg kell említeni a táncot ami igazán színessé élvezhetövé terszi a filmet. igazodik a fiatalok stílusához van benne dinamika és nem utolsó sorban látványos is. A szerelem mint másik fontos elem csak bimbózik a a történetben és csak ízelítöt kapunk belöle. A végkifejlet igazából egy folytatást sejtet ...... Tehát a a négy csillagot meg kehet adni erre a filmre. Csak ajánlani tudom szerintem remek üdítö kis film. Érdekes, hogy még erre sm érkezett vélemény !!!!!! Üdv Yosi