Zene és szöveg

Music and Lyrics

2019.05.19 Ms. Akárki

Nagyon jó romantikus film. Hugh Grant egyik legjobb filmje. Remek történet és zseniális betétdalok. Imádtam mindegyiket és rongyosra hallgattam. A kedvencem Haley Bennetté volt amikor a klippjét mutatták. Aki szereti a zenés romantikus filmeket, annak ez kihagyhatatlan.

2018.12.13 mamiéstöti2

Nekem egyáltalán nem tetszettek az alkalmazott klisék és a sztori is elég egyhangú tartalmatlan volt.

2017.12.26 indingo

Drew Barrymore és Grant párosa nagyon helyes volt. tetszett a film, a régi idők nagy fiúcsapatának letűnt sztárjával a középpontban. Nagyon viccesek voltak a fellépések, meg amikor becsípődött a dereka.

2018.04.09 Szilonka

Helyes, humoros, könnyed, nagyon amerikai, romantikus és kedvelhető kis film. Ezzel ugrottak be róla elsőnek. Nem kell rajta sokat agyalni, nincsnek benne nagy csavarok, de én bírtam.

2018.03.30 Bazzzsi

Helyes és könnyed romantikus film, bár Hugh és Drew karatere nekem nem illik valahogy össze. Már az elejétől lehet tudni, hogy a két szereplő összejön, de ez se zavart.

2019.03.15 Timcsi

Könnyed és romantikus film megfűszerezve egy dal születésének történetével.

2019.05.04 petraszab

Drew Barrymore karaktere picit idegesítő volt, mintsem kedvelhető. A története bejött, lekötött nem volt túltolva a romantikus szál.

2016.10.24 Curacao86

Hugh Grant kevésbé, Drew Barrymore inkább volt látható eddig vígjátéki és romantikus filmekben, de ebben a víg-drámában nagyon összecsiszolódtak. Tényleg elhiszi a néző, hogy egy pár, akik között úgy működik a kémia, ahogy egy zongorista képes előcsa... Több

2016.02.14 doroffee

Nem világmegváltó film, de a maga kategóriájában tökéletes. Príma esti kikapcsolódás. Kedves, aranyos és nagyon bírtam a humorát is. Hugh Grant és Drew Barrymore nagyon jól működtek együtt a filmben.

2015.07.18 tamas84

Hugh Grantet egyre kevésbé kedvelem, szerintem egyre idegesítőbb szerepeket vállal el, és valahányszor meglátom egy filmben, arra gondolok, úristen, már megint itt lesz egy teljességgel szeretethetetlen, idegesítő szereplő. Na mindegy, Drew Barrymore legalább bájos volt.

2016.07.25 N.Béla

Aranyos szerelmi történet és izgalmas. Hugh grant nagyon jó színész és jó párost alkot a nővel. Igazán jól elő tudják adni ketten a szerelmi mozzanatokat. És sosem gondoltam volna, hogy az ilyen stílusú popszámok tetszeni fognak, de ez a nap is eljött.

2015.02.10 szbabus89

Felejthető film, de azért szórakoztató is. Hugh Grant karakterének a humorérzéke kifejezetten tetszett, ennek köszönhetően volt azért pár eredeti jópofa jelenet. A vége elég kiszámítható lett.

2015.05.15 Remes982

Aranyos sztori, mind a két színészt nagyon bírom, és szerintem itt mindketten a legjobb formájukat hozzák. Plusz jó a zene is. Talán a történet egy kicsit uncsi, meg nem annyira eredeti, de hát ilyenek ezek a romantikus vígjátékok.