N/A
Master's Sun

Master's Sun

주군의 태양
Videók

Kong Sil egy baleset után képes kommunikálni a szellemekkel, akik folyamatosan kérésekkel fordulnak hozzá. A nőnek azonban esze ágában sincs segítséget nyújtani, mivel túlságosan is fél a földön ragadt lelkektől, akik miatt ráadásul a társasági életét is fel kellett adnia. Egy éjszaka… Több

Forgatókönyvíró: Hong Mi Ran
Premier: 2013.08.07.

2020.02.12 Teemeah

Zseniális sorozat, mindenképp megnézendő

Az egyik legjobb koreai sorozat, amit láttam. A fura nőci és a még furább pasi kémiája sziporkázó, a szellemesdi pedig ad neki egy szép csavart. Gyönyörűek a zenék és nagyon jók a színészek. Minden koreaisorozat-rajongónak abszolút must!

2017.10.19 Lamboh

Nagyon jó sorozat volt, ráadásul két nagy kedvencem szereplésével. A komikus pillanatok voltak a legjobbak benne, sokat mosolyogtam a nézése közben.

A cím szójátékon alapul, amit többször fel is használnak a sorozat több jelenetében. A Csugun (Jugun) azt jelenti, "Csu (Ju) úr", de lehet "fiatalúr" értelmű is, míg a Thejang (Taeyang) jelentheti azt, hogy "The (Tae) kisasszony", illetve azt is, hogy "Nap". Ezért a címet úgy is lehet fordítani, hogy "Csu úr The kisasszonya" vagy "A fiatalúr Napja". (soompi.com)Szerző: Teemeah