
Vélemények (5)
Most fejeztem be, és elég vegyes érzéseim maradtak utána. Nem volt rossz, egyáltalán nem bántam meg, hogy megnéztem, de az a tipikus sorozat, ami után nem ültem percekig a kanapén a plafont bámulva. A történet alapja kifejezetten érdekes, és időnként... Több
Aki sok koreai filmet/sorozatot néz, az szerintem megszokhatta, hogy valami különlegesen más hangulata van a sztoriknak. Na, ez az érzés nem volt meg ebben a sorozatban. Igaz, hogy lassan indulnak be a dolgok általában, de ez már a koreaihoz képest i... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
5 részt bírtam nézni belőle, annyira életképtelen, idióták a szereplők, hogy már nem bírtam tovább nézni. 50 éves fazon fél egy fiatal, 150 centis, 50 kilós kis csajtól, millió lehetősége van, hogy szóljon a rendőrségnek, de nem teszi, simán kirakhat... Több
Hosszú idő óta nem kötött le ennyire sorozat engem. Hamar megunom őket, de ezt 1,5 nap alatt fejeztem be. Egyszerűen zseniális sorozat.