Zörej

Zörej

Noise

Miután családjával beköltözik gyermekkori otthonába, egy férfi nyomozása egy apjához köthető helyi üzemi baleset ügyében sötét családi titkokat tár fel.

(Hupka Adrián)

Rendező: Steffen Geypens
Ország: Hollandia, Belgium
Premier: 2023.03.17. | Netflix (2023.03.17.)

KULCSSZAVAK

2023.07.30 MarDa

Csalódás

A 90 percet kitöltöttem. A thrillerhez szükséges elemek benne voltak, de ez nem elég.

2023.03.23 Klauka89

Miért?

Uhhh, hát ez nettó időpazarlás volt. Az eleje tényleg idilli, kis család, baba, fáradt, de boldog szülők. Aztán előkerül az apa, aki nyugdíjas otthon lakója, a clickbaites srác, akit beszippant az apja titkos múltja, és elhanyagolja a kisbabáját. Friss szülőként ezt rossz látni. A helyiek ridegek, a fiatal apuka egyre megszállottabb lesz, a családjával pedig alig kommunikál, eltávolodik. Nagyon untam, vontatott volt, de mondtam, már megvárom, mi lesz a vége, de áh, kár volt. Amúgy nem volt vége, vagy mintha elszakadt volt a történet, és jött a stáblista. Kérem vissza ezt a másfél órát az életemből!

2023.03.18 Zoltán383985

Nem nagyon zörgő

A filmet megnéztem. Egy házaspár idilli életébe nyerhetünk betekintést. A férj vlogger, a feleség a piték világában dolgozik. Most született meg a gyerekük. A ház, a környék szép. A falubeliek nem szimpatikusak, főleg, miután kiderül, hogy kinek is a fia a srác. A férj elkezd nyomozni apja korábbi munkahelye, illetve az ott történt dolgok után. Később már látomásai lesznek, elhanyagolja a családját, és szó szerint leás az apja múltjába. És hogy mi derül ki a a filmből? Mi lesz a végkifejlet? Azon még mindig angyalok, mert számomra nem derült ki. Szépen halad a film, az ember figyeli a történetet, de egyszer csak vége. Jobban is befejezhették volna. Ezért lett csak átlagos.

2023.03.25 BÉLA Nézhetetlen

KUKA

Na, ezt ne nézd meg!

2023.03.23 Di Canio

Az eleje tömény unalom, nem volt könnyű kibírni, utána kezdett érdekesebb lenni a történet, hogy a vége ilyen semmilyen legyen. Ha valaki rájött, hogy a végének mi értelme van, meg az egész film konkrétan miről szólt, az ne tartsa magában. Ha nem nézed meg, nem vesztegetsz el másfél órát.

Tolakodó pillantás
Saint X