Kísértő emlékek

Queen of Earth
Gríz
Katherine Waterston
Katherine Waterston

Két nő, akik együtt nőttek fel, egy tóparti házban együtt töltött napjaik során rádöbbennek, mennyire eltávolodtak egymástól.

(hp)

Rendező: Alex Ross Perry
Forgatókönyvíró: Alex Ross Perry
Premier: 2015.02.07.

2016.09.09 Fidos

Engem szerencsére nem kísért a film emléke, mert 10 perc után elaludtam rajta. És egyáltalán nem bánom. Az álmom sokkal izgalmasabb volt, mint ez a kaki.

2015.10.26 Sniper

Harmatgyenge színészi játék, semmi átélés, semmi hitelesség és a hosszú percekig tartó semmiről sem szóló párbeszédek teszik unalmassá ezt a filmet.

2015.10.20 MrBlond

Nagyon nem jó film. Nézzetek valami mást. Halálra untam magam; a sztori unalmas, a történet egysíkú.

2015.09.08 ZsoltSon

Nagyon nem jött be a film; nem szól másról, mint két unatkozó kiscsajról, akik fossák a szót kínjukban. S hogy ne legyen ennyire unalmas a felállás, olykor valamilyen srác is beszambázik a képbe. Inkább nézzetek meg valami mást.

2015.04.21 Gríz

Ez egy tipikusan olyan film, amit csak azért indítasz el, hogy valami háttérzaj legyen a lakásban. Közben elkészülhet a vacsora, kivasalhatod a család ruháit és epilálhatod a lábad. Míg te ennyi mindent megcsinálsz, addig a filmben ül két csaj és beszélget a semmiről.

A film összbevétele 95 183 dollár volt (imdb.com).