Yu Yu Hakusho

Yu Yu Hakusho

幽☆遊☆白書

Egy tinédzsert megölnek, majd feltámad, hogy természetfeletti nyomozóként dolgozzon.

(Hupka Adrián)

Forgatókönyvíró: Tatsuro Mishima, Yoshihiro Togashi
Ország: Japán
Premier: 2023.12.14. | Netflix (2023.12.15.)

1. évad (2023) - 6 epizód

KULCSSZAVAK

2024.01.22 RigbyTheMad

Kellemes csalódás

Mostanában nagyon jó filmeket tudnak összehozni az ázsiaiak. Pedig féltünk tőle, hogy nem lesz az igazi. Ebben a sorozatban végig akció volt, és végig fantázia elemek. Ami sima akció, azokat kerüljük, de ami ilyen, mint ez, azt nem lehet kihagyni, tekerni sem kellett. Nem volt benne semmi alja dolog. Egyedül a Yusuke nagyon ripacs volt benne.

2023.12.21 Viktória401828

Egyszer nézhető

Nekem ez nem jött át... Kuwabara kivételével a színészek szerintem nem hozták azt a szintet, amit megérdemelt volna... de ezen annyira nem csodálkozom, hiszen a sztori se hozza azt, amit kellett volna. Bár én láttam és szerettem az animét, az adaptáció egyáltalán nem tetszett. Egyenesen unatkoztam miközben néztem. Számomra nem találták el a lényeget, a megfelelő mondanivalót, és nem is egészítette ki az eredeti történetet. Azért adtam jobb értékelést, mert a látvány viszont jó volt, az akciójelenetek egész jók voltak.

2023.12.14 Wild-W

Eléggé elment az irány a látvány felé, sztoriban és karakterekben elég sekélyes tud lenni. De annyira nem zavaró, mert az akció ott van és érdekes a látványvilág. Néha melodramatikus, de ez az anime egyik alapvető velejárója, szóval nem csodálkozom.