
Vélemények (4)
Sokan az új Birmingham bandáját látják ebben a szériában, és van is némi hasonlóság a két remekmű között. Azonban ez a széria az írországi Dublinban játszódik, annak minden mocskával, bűnével, bonyolult vallási- és politikai csatározásai keretezik a... Több
Kicsit tartottam tőle, de nem rossz! Teljesen nézhető sorozat, jó karakterekkel, színészekkel. Várom a következő évadot.
Remek drámasorozat, alig várom, hogy legyen második évad, az elsőt már ledaráltam. A kitalált karakterek nem zavartak, jól megírták őket, azok pedig, akiket valós személyekre alapoztak, szintén jól sikerültek. Kiemelkedő alakításokat is láttam, ami ritka.