NA

Az amatőr   2018. 06. 05.

Nekem nagyon tetszett. A közmédia sok év után valami igazán értékeset alkotott, ami mindenki számára elérhető. A kosztümök jól sikerültek, a látvány első osztályú. Helyszíneknek sincs annyira szűkében, köszönhetően annak, hogy koprodukció. A sztori jól illeszkedik a történelmi eseményekhez és egyáltalán nem vontatott. Egy igazi jó,történelmi,kosztümös dráma az egyik legnagyobb királynőről.Mi mást mondhatnék,jó volt az ötlet és a kivitelezés is. Remélem lesz még több ilyen is.

Mindezzel együtt egyszeri szórakozásnak kiváló választás ez a minisorozat, mert közelebb hozza hozzánk Mária Terézia korát és személyiségét, a látvány pedig pazar.
6/10 több»

A két részes sorozat Mária Terézia születésének 300. évfordulójára készült. A készítésében pedig a monarchia volt országai vettek részt.

(Az amatőr)