
Vélemények (2)
Írj véleményt
Senki sem százas!
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A film egy brazil szappanopera szintjére hajaz. Nagyon durva! Van egy kórház Törökországban. Azon belül is Isztambulban, ahová is bekerül a rezidensek közé egy autista fickó. Kb. a 15. rész végére beilleszkedik a csapatba. Viszont addigra kiderül, ho... Több