Mocskos John (2018-2020)

Dirty John

zádor   2020. 06. 15.

Jó, jó ez a sorozat, csak szerintem Connie Britton nagyon nem hiányzik belőle. Biztos jó színésznő, de ez a szerep valahogy nagyon nem passzolt hozzá, és nem igazán hittem el a karakterét. Persze nem kéne egy alakítás alapján megítélni egy egész sorozatot, de nekem valahogy lehúzta az összképet.

Twister   2018. 07. 10.

Szerintem az első évad is igen ígéretes volt, de igazán a másodikra indult be és mutatta meg leginkább az erősségeit. Csak ajánlani tudom!

mártilány   2020. 02. 27.

Kimondottan erős sorozat, remek karakterépítés, jól megírt történet, és nagyszerű alakítások. Nem is akarok sokat hozzáfűzni, egy próbát mindenképpen megér.

MiAzAki   2018. 10. 09.

Úgy voltam vele, hogy belenézek, és lesz ami lesz, aztán eléggé ott ragadtam a tévé előtt, és olyan rövid idő alatt daráltam be, ahogy kevés más szériát. Nagyszerűen megírt és végigvitt történet egy igen impozáns szereplőgárdával.

A true crime szerelmeseinek, a szívbemarkoló drámák kedvelőinek egyaránt ajánlom ezt a magas színvonalon elkészült a sorozatot, melynek történetét az élet írta – és ettől válik igazán elgondolkodtatóvá mindannyiunk számára. több»