Harmadnaposok 2

A Few Less Men
Imlah
Chloe Hurst
Chloe Hurst

Az ausztrál Kék-hegységben tartott esküvő rosszul indul, amikor a vőlegényre ráesik egy hatalmas szikla... A Harmadnaposok első részéből megismert fiúk, David, Tom és Graham most szállíthatják barátjuk holttestét vissza Londonba, ahol a fiú gyászoló nénikéje már a temetést intézné. Amikor… Több

Rendező: Mark Lamprell
Író: Dean Craig
Ország: Ausztrália
Premier (HU): 2017.11.30.

KULCSSZAVAK

2017.12.09 Orosz István

Szerintem lényegesen jobb volt mint az első rész, voltak benne nagyon jó poénok. A vége nagyon vicces volt, és végre nem egy másnaposok kopinak tűnik az egész.

2017.12.01 alexxx

Atyaég, mennyire fárasztó volt ez a film... Sajnos azt kell mondanom, hogy nem érte meg a mozijegy árát, így senkinek nem tudom jó szívvel ajánlani.

2017.11.27 Imlah

Az előző részekhez hasonlóan erről a filmről is ugyanaz a véleményem: nem színvonalas, gagyi, elcsépelt, primitív poénokkal teli középszerű de inkább átlagnál rosszabb vígjáték.

2017.11.30 gennaddifix

Nem értem, hogy lehetett az első rész akkora siker Ausztráliában, így ennek a filmnek sem nagyon látom a létjogosultságát. Találsz ennél jobb filmet is a hétvégére, azt garantálni tudom.

2017.12.03 Thor

Ha láttad az első részt, most se számíts igen többre. Egy nyereményjátékon nyert jeggyel voltam a vetítésen, de nem volt nagy élmény. Közepesnek is alig jó "vígjáték". Nem hagy nyomot.

A film 17 973 170 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 12 519 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A filmet Ausztráliában forgatták. Szerző: hp

(2017. 12. 07.)
Fárasztóan rossz film a Harmadnaposok 2, amiről ordít, hogy csakis azért készült el, mert az első rész sikeres volt Ausztráliában, de a készítőknek már egyetlen épkézláb ötlete sem maradt a folytatásra. 30/100 Több