St. Trinian's 2. - A Fritton arany legendája (2009)

St Trinian's 2: The Legend of Fritton's Gold

St. Trinian's 2. - A Fritton arany legendája

Ms. Akárki   2019. 07. 27.

Nézhetetlen katyvasz. Unalmas és még az első rész színvonalát sem éri el, amit azért nem lett volna nehéz megugrani. A zenék az egyedüli ami miatt végig tudtam szenvedni ezt a zs kategóriás tinifilmet.

Curacao86   2016. 09. 11.

A mérsékelt közönségsikernek örvendő első rész után egy rettenetesen gyenge, borzalmasan erőltetett folytatást sikerült összehozni. Néha botrányosan lealacsonyító és giccses, ami elgondolkodtat, hogy l. Rupert Everett és Colin Firth miért vállal ilyen szerepeket, mikor sokkal többre hivatottak. Aki látta és megszerette az első részt, ahogy én is, az legalább egyszer nézze meg a folytatást, e többször nem, mert úgysem lesz rá képes, de tényleg! :)

Talulah Riley
Clara Paget
Sarah Harding
Rupert Everett
Gemma Arterton

A film bevétele 7 millió font volt, tehát alulmúlta az elődjét, mely 12 milliót kaszált.

(Mavil)

A film Ronald Searle rajzain alapul.

(Mavil)

A filmben látható aranyérmék valójában bolgár aprópénzek.