Zakkant Halloween

Zakkant Halloween

Fun Size

Wren gőzerővel készülődik a várva várt halloween bulira. Azonban katasztrófa fenyegeti a fergetegesnek ígérkező partit, amikor édesanyja rábízza rosszcsont kistesója felügyeletét. Öccsének ráadásul trükkös módon nyoma vész, ezért legjobb barátjával és két másik segítőjével mihamarabb meg kell találnia, mielőtt anyukája megsejt valamit.

Rendező: Josh Schwartz

Jane Levy
Thomas Middleditch
Osric Chau

2016.12.23 issue

Szerintem eléggé hullámzó a film színvonala. Valamikor nagyon is meg tudott nevettetni, de bizonyos pontjain túlságosan is fárasztó volt a humora. Nem bántam meg, hogy megnézte, de azt hiszem ennyi elég is volt, pihentető, ki tud kapcsolni, ugyanakkor tipikusan egyszer nézhető kategória.

2016.04.27 irongozu

Azonnal kérem vissza az elpocsékolt másfél órát az életemből, amiben végig azért reménykedtem, hogy Nickelodeon film, amiben Victoria Justice a főszereplő, ne legyen ennyire pocsék. Persze a remény az csak hiú ábránd maradt, és annak ellenére, hogy v... Több

2015.01.27 despy

Én egy kissé csalódtam, arra számítottam, hogy egy abszolút bolondozó film lesz, de amikor próbált valamit komolyabban megragadni a film, na akkor teljesen nevetségessé vált sajnos az egész koncepció. Kár, mert máskülönben egy egész jó film lehetett volna. Így csak amolyan középszerű.

A Nickelodeon Movies 25. forgalmazott filmje.Szerző: mamiéstöti2