MMcFly2015   2016. 04. 18.

Egy könnyed vígjátèkra vártam, hogy lefekvès elött tudjak kicsit nevetni. Ez arra jó volt. Nem hagyott valami mèly nyomot, de nèmelyik poènon feltudtam nevetni. T. J. Miller karaktere semmit nem valtozik a filmek között. A túl jó nő a csajom ès a Deadpool mozikban látottakat erősiti. Ink ő a poèn forrás. A film felèig mindez működik is, de turbó sebessèggel bonyolodik a törtènet, ès átcsap egy ökörsègbe-állatságba. Sajnos ez miatt az èrtèkelèse is olyan amilyen... Minden esetre egyszer elmegy, nem a legrosszabb vígjátèkok között van.

GregBald   2016. 04. 09.

Elég gyenge a történet, a film és a színészi alakítások is. Szenvedősen, de végig néztem. Vannak benne beteg dolgok és talán volt pár jó poén is, de nekem egy oltári gyengusz Másnaposok koppintás. Az nézze meg, aki nagyon, de nagyon unatkozik és nincs más terítéken és akkor se támasszon nagy elvárásokat a filmmel szemben.

Shannon Woodward
Shannon Woodward