St. Trinian's - Nem apácazárda

St. Trinian's - Nem apácazárda

St. Trinian's

Camilla Fritton igazgatónő (Rupert Everett) lányiskolája egy Rambo-kiképző bázis, gyengék számára a túlélés esélye csekély. Most azonban anyagi okok miatt be akarják zárni, ráadásul Thwaites (Colin Firth), az iskolaügyi miniszter is rájuk száll. Ám a suli lányai együtt jobbak, mint a Szupercsapat, hozzájuk képest az X-Men tagjai is csak jelmezes pancserok. Hamar megszületik a terv: ki kell rabolni a Nemzeti Múzeumot, méghozzá csinosan.

Ország: Egyesült Királyság
Premier (HU): 2008.07.10.
Több

2019.07.27 Ms. Akárki

Eléggé gagyika és hiteltelen tinifilm. Mondjuk a csajszi átalakítása, szexivé varázsolása tetszett, de a film értékrendje és mondanivalója nem. A zenéi viszont pörgősek és fülbemászóak.

2018.07.25 Norbi

Nagy kellemes kikapcsolódást nyújtott. Fenomenális szerepek , jól eljátszva. A poénok jók, a történet humoros( bár nem valami művészi munka). Úgy, ahogy van jó.

2019.04.22 dailyfilmsan

Egy szélsőséges film, ha az iskolás lányok életét nézzük. Minden klisét belesűrítettek, és egy szélsőséges környezetbe helyezve megkaptuk ezt. Nem is lett olyan rossz, de annyira jó sem. Az a mélyen középkategóriás film, amit megnézünk, és nem tudunk róla se jót, se rosszat mondani.

2016.09.11 Curacao86

Szórakoztató, vicces, humoros, kikapcsolódásnak, ahogy szoktam mondani "agymosásnak" tökéletes. A rendkívül sablonos mivolta ellenére van egy bája, ami magával ragad és többször nézőssé teszi ezt a rendkívül egyszerű filmet, ami sokszor csavaros, for... Több

2015.01.31 sinkotiborne

Tipikus angol humor, akinek ez bejön, nagyon bírni fogja, kikapcsolódásnak jó volt :)

A film vége felé a lányok a Londoni Nemzeti Galériába tett „osztálykirándulás” során érkezéskor az épülettel szemben futnak, majd a belső térben egy négyzet alakú, lépcsős csarnokban szaladnak fel a lépcsőn. Ez a csarnok valójában a kijárathoz (és a múzeum más részeihez is) vezet, ami az épület oldalánál található (nem a bejárat).Szerző: Curacao86