Advertisement

St. Trinian's - Nem apácazárda (2007)

St. Trinian's

Ms. Akárki   2019. 07. 27.

Eléggé gagyika és hiteltelen tinifilm. Mondjuk a csajszi átalakítása, szexivé varázsolása tetszett, de a film értékrendje és mondanivalója nem. A zenéi viszont pörgősek és fülbemászóak.

Norbi   2018. 07. 25.

Nagy kellemes kikapcsolódást nyújtott. Fenomenális szerepek , jól eljátszva. A poénok jók, a történet humoros( bár nem valami művészi munka). Úgy, ahogy van jó.

dailyfilmsan   2019. 04. 22.

Egy szélsőséges film, ha az iskolás lányok életét nézzük. Minden klisét belesűrítettek, és egy szélsőséges környezetbe helyezve megkaptuk ezt. Nem is lett olyan rossz, de annyira jó sem. Az a mélyen középkategóriás film, amit megnézünk, és nem tudunk róla se jót, se rosszat mondani.

Curacao86   2016. 09. 11.

Szórakoztató, vicces, humoros, kikapcsolódásnak, ahogy szoktam mondani "agymosásnak" tökéletes. A rendkívül sablonos mivolta ellenére van egy bája, ami magával ragad és többször nézőssé teszi ezt a rendkívül egyszerű filmet, ami sokszor csavaros, for... több»

sinkotiborne   2015. 01. 31.

Tipikus angol humor, akinek ez bejön, nagyon bírni fogja, kikapcsolódásnak jó volt :)

retine43   2015. 01. 31.

Nekem nagyon tetszett a film! Sőt,ma megnéztem itthon,és rájöttem,hogy a zenéjét nagyon élvezem!