Marmaduke - A kutyakomédia

Marmaduke - A kutyakomédia

Marmaduke

A család kicsi kutyája hatalmasra nőtt, mindenkinél erősebb és a legtöbbeknél makacsabb lett. Marmaduke, a játékos kedvű dán dog nyomát romok és káosz jelzi, meg sok nevetés. Amikor gazdái, Winslow-ék úgy döntenek, hogy Kaliforniába költöznek, Marmaduke elhatározza, hogy… Több

Forgatókönyvíró: Brad Anderson, Phil Leeming
Premier (HU): 2010.06.10. | Netflix (2022.05.07.)

Lee Pace
Lee Pace
William H. Macy

2016.10.09 Wild-W

Egy átlagos klisés vígjátéknak gondolom. Kellemes film, de nem hiszem, hogy egynél többször meg tudnám nézni, az az igazság, hogy így is kicsit vártam, hogy vége legyen, egy kissé túl lett tolva. De ettől még egy közepes filmnek mondható.

2015.11.16 Regi82

A filmben a kutyák szerintem nagyon jók voltak. Családi kikapcsolódásnak tökéletes. Akadt benne jó poén is,időnként azért nevettem. A vége felé már kicsit idegesítő a túl sok nyálas,romantikus jelenet.

2015.09.23 doobie

Nem bonyolítottak semmit a koncepción, én alapjában véve élveztem a filmet, nagyon aranyos, állatos, ami egy igencsak bevált recept, és bár újat nem hoz ebben a műfajban, egy abszolút vicces film lett az eredmény.

Az első Marmaduke képregény egy újság hasábjai között jelent meg 1954-ben.Szerző: indingo

A címszereplőt egy iker kutyapár alakította, George és Spirit.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Amanda Seyfried volt az első választás Mazie szerepére. Szerző: dulkap

Az eredeti képregényekben Marmaduke sosem beszélt.Szerző: dulkap

Life Bites
2008