A nagy likvidátor (1991)

Other People's Money

Milanman   2018. 04. 05.

A nagy likvidátor De Vito egyik legtesthezállóbb filmje. Könnyed, humoros alkotás, amit többször is szívesen megnéztem fiatalabb koromban, mert jók a dumák benne. Az összhatáson az sem ront, hogy a film végkifejlete kiszámítható, a mondanivalója pedig kissé didaktikus.

JamesBont   2015. 11. 06.

Átlagos amerikai komédia, olyan giccses mondanivalóval, hogy a szerelem ellen még az olyan kapitalisták sem tudnak védekezni, kiknek bankók vannak a szívük helyén.

Bulki   2015. 03. 12.

Nem túlságosan humoros film, aminek a színvonalát egyedül Danny deVito tudta csak picit megemelni. Még Penelope Ann Miller és Gregory Peck sem javítottak a gyenge mellékszereplő-karaktereken és az unalmas forgatókönyvön.

Danny DeVito nem volt hajlandó "műkaját" enni még a film kedvéért sem, ezért olyan fánkot evett, amit nem tartalmazott cukrot, zsírszegény volt és nem zsírban/olajban sült.