Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Szenzáció! (1974)

The Front Page

Szenzáció!

niky86   2016. 10. 10.

A Szanzáció egy örökzöld történet, ami minden korban megállja a helyét, aktuális. Középpontjában a munka vs. szerelem probléma áll. A poénok valóban viccesek, a színészi játék kiemelkedő.

ordas   2014. 10. 26.

Billy Wilder legjobb komédiája, ami a mai napig heves nevetőgörcsöket vált ki a nézőközönségében. Egészen durva csipkelődések vannak benne, kissé exhibicionista felfogásban.

feri1   2014. 10. 03.

Hála az iszonyú szellemes irodai dialógusoknak egy igen jól sikerült kis darabról van szó. Ezért elsősorban a remek színészeknek jár köszönet.

A nagyszerű komikus színészpáros, Jack Lemmon és Walter Matthau harmadik közös filmje.

A film alapjául szolgáló színdarabot 1929. augusztus 14-én mutatták be a Times Square Theaterben, ahol aztán további 275 előadást élt meg.

Ez Allen Jenkins utolsó filmje.