Szenzáció!

Szenzáció!

The Front Page

A sztárriporter Hildy Johnson fel akarja adni viharos foglalkozását, hogy megházasodván, végre nyugalmas életet élhessen. Fõszerkesztõje azonban nem óhajtja elengedni legjobb emberét, mivel még egy szenzációs sztorit vár tõle egy halálraítéltrõl.

(alexxx)

Rendező: Billy Wilder
Premier (HU): 1980.03.06.

2016.10.10 niky86

A Szanzáció egy örökzöld történet, ami minden korban megállja a helyét, aktuális. Középpontjában a munka vs. szerelem probléma áll. A poénok valóban viccesek, a színészi játék kiemelkedő.

2014.10.03 feri1

Hála az iszonyú szellemes irodai dialógusoknak egy igen jól sikerült kis darabról van szó. Ezért elsősorban a remek színészeknek jár köszönet.

2014.10.26 ordas

Billy Wilder legjobb komédiája, ami a mai napig heves nevetőgörcsöket vált ki a nézőközönségében. Egészen durva csipkelődések vannak benne, kissé exhibicionista felfogásban.

A nagyszerű komikus színészpáros, Jack Lemmon és Walter Matthau harmadik közös filmje.Szerző: rbernadett

A film alapjául szolgáló színdarabot 1929. augusztus 14-én mutatták be a Times Square Theaterben, ahol aztán további 275 előadást élt meg.Szerző: rbernadett

Ez Allen Jenkins utolsó filmje. Szerző: rbernadett