azurou   2017. 10. 13.

Íme az eredménye annak, ha Scorsese és Woody Allen összeáll egy közös filmezésre. Nem mondom, hogy egy rossz film, de annyi bizonyos, hogy mindkét rendező stílusából van valami, ugyanakkor túlságosan üti is egymást a kettő. A film koncepciója mintha ... több»

fester   2015. 12. 28.

Nekem igazán bejött. Elképesztően sziporkázóak a dialógusok, és noha Nolte karaktere egy kissé idegen a tőle megszokottaktól, szerintem remekül hozta a formáját. Ami talán a film gyengéje, az maga a sztori, egy kissé túl feszesre sikeredett, de még így is túl sok ez a játékidő.

Nick Nolte
Mia Farrow
Jessie Keosian
Mia Farrow
Steve Buscemi
Nick Nolte

Összesen 17 helyszínen forgattak a következő országokban: USA, Görögország.

1988. április 4 - október között zajlott le a forgatás.

A világpremier New York City, New York-ban, az USA-ban volt 1989. március 1-jén.

A 3. kis történet címe (Oedipus Wrecks), melyet Woody Allen rendezett és a főszerepet is ő játszotta el.

Francis Ford Coppola rendező lánya, Sofia Coppola is közreműködött a film elkészítésében, ő írta ugyanis a 2. kis történetet (Life Without Zoe).

A 2. New York-i történet (Life Without Zoë) rendezője Francis Ford Coppola.

Az első New York-i történetet, melynek címe Life Lessons, Marton Scorsese rendezte, Richard Price írta és Nick Nolte alakítja a főszereplőt.

Paul Herman színész a film mindhárom történetében szerepet kapott.

A Blu-ray kiadáson látható előzetesben három olyan részlet is látható, melyet a végleges filmből kivágtak.

Három kis történet összessége a New York-i történetek.