Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Mia Farrow
Steve Buscemi
Nick Nolte

fester   2015. 12. 28.

Nekem igazán bejött. Elképesztően sziporkázóak a dialógusok, és noha Nolte karaktere egy kissé idegen a tőle megszokottaktól, szerintem remekül hozta a formáját. Ami talán a film gyengéje, az maga a sztori, egy kissé túl feszesre sikeredett, de még így is túl sok ez a játékidő.

azurou   2015. 09. 14.

Íme az eredménye annak, ha Scorsese és Woody Allen összeáll egy közös filmezésre. Nem mondom, hogy egy rossz film, de annyi bizonyos, hogy mindkét rendező stílusából van valami, ugyanakkor túlságosan üti is egymást a kettő. A film koncepciója mintha próbálna több irányba elmenni, nem igazán eldönthető műfajilag milyen sajátosságok is állnak hozzá közelebb. Nem katyvasz ez, inkább amolyan kettősség, ami nem tett jót a filmnek.

Összesen 17 helyszínen forgattak a következő országokban: USA, Görögország.

1988. április 4 - október között zajlott le a forgatás.

A világpremier New York City, New York-ban, az USA-ban volt 1989. március 1-jén.