
Vélemények (7)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Magyarósi Csaba miatt kezdtem el nézni „A híd” c. reality műsort, mert amúgy nagyon ritkán nézek bele ebbe a műfajba. Azt vártam, hogy valami építő jellegű dolgot fogok látni. Nagyon nem így lett. Mondjuk nem tudom, mit várok, amikor az élet is pont ... Teljes kritika
Azt hittem valami izgalmas újdonság lesz, de ugyanaz a mesterkélt reality, mint amit már megszokhattunk a Big Brother óta.
A második rész közepéig bírtam nézni. Azt hittem, végre egy értelmes valóságshow, ahol az elméleti fizikus, az erőember, az ipari formatervező, az úszásoktató, a jégkorongedző (csapatdinamika) stb. olyan együttest alkot, ahol nem pitiáner királydrámá... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
(Nagyon hosszú lesz.) Nem tudom, hogy van-e értelme véleményt írni úgy erről a műsorról, hogy nem tudhatom biztosan, hogy manipulált volt-e, vagy sem, és ha igen, akkor milyen szinten. Bőven voltak gyanús dolgok benne, amikre persze van esély, hogy í... Teljes kritika
Mi ez az előre megírt sz*r? Ez még a legsz*rabb valóságshow-nak se menne el. Egyszerűen undorító, szavakkal nem lehet elmondani. Én nem tudom, mit képzeltek azok az emberek, akik ezt kitalálták. Az HBO-tól pedig szégyen ez az alkotás. Te jóságos Isten...
Szekunder szégyenérzetem volt pár rész megnézése után. Teljesen nyilvánvaló, hogy az egész előre meg van írva, ráadásul rohadtul kínosak a fordulatok. Mint egy nagyon gagyi film.