A Konyhafőnök

A Konyhafőnök
Szereplők

2023.10.01 mafabfan

Vegyes érzelmekkel ül le az ember nézni

Alapvetően jó lenne, de gyakran érződik, hogy igazságtalanul hagynak bent egy kevésbé jó versenyzőt, egy jobban teljesítővel szemben.

2017.04.18 indingo

Nem egy rossz szerkezetű műsor, voltak benne kedvelhető karakterek. A régi zsűrit én jobban bírtam. Rozina szerepe konkrétan nulla és a "régi" Józsi séf is sokkal szimpibb volt.

2017.10.17 Szilonka

Egy nézhető főzős verseny. Korábban is volt már rá próbálkozás hazánkban, nem sok sikerrel. Ez több évadot is megélt, izgalmas feladatok és olykor jó ötleteket láthat benne az ember.

2023.08.22 harnas1207

Értékelem, hogy különleges ételekkel találkozhatunk a műsorban, de nem tudok elmenni amellett, hogy ez nem egy tiszta verseny. Sok irányított és megrendezett elem van benne, mint minden más hasonló produkcióban.

2017.10.21 Bazzzsi

Olajozottan működő főzőműsor. Nincs túl bonyolítva, nem mutatják be szerencsére a versenyzők egész családját. A műsoridő zömében megy is a főzés, nincs sok locsogás.

2018.04.14 TomÁcs

Ez a legújabb évad az eddigi leggyengébb. Eleve a zsűri éléven Bea asszonnyal, elég gyenge. A feladatok is visszatérőek és a szereplők se túl szimpatikusak.

2017.07.27 Lonka

Kellemes esti kikapcsolódást hozott a műsor, bár nem itt találja meg az ember élete receptjeit. Kedvelhető és kevésbé kedvelhető, már már irritáló versenyzők egyaránt feltűntek benne.

2016.09.26 Greeta

Az eddigi évadok egész jók voltak. A mostanival már a zsűrivel bajom van. A Rozina a saját évadában milyen cirkuszt csinált, erre meghívják zsűritagnak.......

2019.03.28 Timcsi

Mostanság már nem annyira élvezetesek a részek, sok az ismételődő feladat.

2019.04.24 petraszab

Az évadok előrehaladtával valahogy egyre unalmasabb lett. A feladatok nem rosszak, de annyi ilyen műsor van már, mint csillag az égen.