A nővérem húga

My Sister's Keeper

2019.04.12 MidoD7

Mi mást is akarhatna az ember, amikor megnéz egy filmet. Természetesen azt, hogy elkísérje egy fergeteges kalandra. Nem tudok rá mást mondani, mint, hogy ez egy marha jó történet, és eseménydús cselekmény jellemzi.

2017.10.13 kevelin

Nagyon jó film. Nem várt alakítás Cameron Diaz-tól.Szívszaggató de egyben nagyon jól összerakott film. Rengeteg mondanivalója van szeretetről, családról, egyszerűen az életről. Bátran ajánlom minden drámakedvelőnek

2015.02.11 Zsceeeka

Nagyon jól eltalált dráma. Nem túl nyálas és érzelgős (eléggé az, de nem túlzottan), a gyerekek bölcsessége pedig megható, de a szülői oldalról is jól bemutatja, hogy milyen kétségek merülnek fel a szülőkben, és milyen nehéz, ha netán a saját gyerekeik között kell "választani".

2015.09.29 Loborg

Nagyon megható és kedves , egyben kegyetlen film , mind a beteg gyermek szemszögéből , mind a kisebbik gyermeket figyelve . Érdekes kérdés , mi mindenre képes egy anya , akinek azzal kell megbirkóznia , hogy elveszítheti a gyermekét.

2016.10.23 vivikejencikelara

Ezt a filmet nekem nagyon nehéz volt feldolgozni. Nagy hatással van az emberre. Szívfacsaró, szomorú de mégis romantikus néhol vicces. A srác akivel szerelmesek lesznek nagyon jól kezeli a szituációt.Igazi példa ez a film az egész világnak.Azt hiszem ezt látnia kellene mindenkinek, aki már érti az ilyen dolgokat.

2015.05.04 Enccso

Nagyon kedves, és megható film, tetszett, ahogy ebbe a keserű témába bele tudták vinni a humort is, különben annyira nyomasztó lett volna, hogy biztos nem tudom végignézni, mint a hasonló témájú filmeket. Különös élmény volt.

2015.08.16 Corazon.Donq

Nekem annyira nem jött be. Túl lapos volt az én ízlésemnek, igaz egész jó jelenetek akadtak benne ennek ellenére maga a történet nem volt egy hűha, kategória. Max közepes.

2015.05.21 Sissy

Csodálatos film, mély történettel. Igazi siratós film. Cameron Diaztól szinte az összes filmet szeretem, de ez különösen jóra sikerült. Csak ajánlani tudom, főleg ha az ember szereti az olyan filmeket, amiken lehet sírni.

2015.02.08 Powerful900

Alapvetően jó témaválasztásnak tartom azt a koncepciót, amivel A nővérem húga rendelkezett, ám a megvalósítás szerintem nem sikerült a legjobban. Nagyon tolakodónak éreztem a filmet, az volt az érzésem, hogy a készítők nagyon görcsösen akarnak megrík... Több

2015.01.30 DorinaBakos

Gyönyörű film!! Én, személy szerint, imádom a drámai kivitelű filmeket! De ez a KEDVENC!!! Egy 100-as zsebi kevés volt hozzá, az elejétől a végéig hullott a könnyem. Totál magával ragad a film!

2015.01.28 Sritech

Nagyon jó film... Nagyon meghatott és jó története van... Bár, kicsit megharagudtam Cameron Diazra, amikor néztem

2016.09.25 [email protected]

Annyi dolgot feszeget. Olyan nehéz és fájó döntéseket kell meghozni, amikbe már a gondolatától is bele remegsz. Nincs helyes válasz, jó döntés, hogy mindenkinek jó legyen. Szeretem a filmet, azért mert remélem velem ilyen sosem történik meg, és azért is mert erőt merítek a karakterek viselkedéséből.

2016.06.19 Lilla Kucselata

imádom!