A szeretet földje

A szeretet földje

Love Field
Videók

Lurene tipikus dallasi háziasszony. Imádja Kennedy elnököt és csodálja, egyben majmolja annak csinos feleségét. Amikor megtudja, hogy az elnöki pár Dallasba látogat, mindent elkövet, hogy találkozhasson velük. 1963. november 22-ét mutat a naptár. Alig néhány óra múlva gyökeres változás áll be Lurene életébe. Az elnökgyilkosságtól kétségbeesett fiatalasszony nem találja a helyét. Elhatározza, hogy Washingtonba utazik, az elnök temetésére. A buszon megismerkedik a színes bőrű Paullal és a kislányával. A férfi a rendőrök elől menekül. Különös utazás veszi kezdetét.

Rendező: Jonathan Kaplan
Író: Don Roos
Premier (HU): 1994.06.30.
Brian Kerwin
Brian Kerwin

2015.10.15 sziazo

Michelle Pfeiffer alakítása nálam nagyon bejött, először alig ismertem fel. Azt tudtam, hogy nagyon tehetséges színésznő, dehogy ennyire, azt álmomban se gondoltam volna. Maga a film képi világa szerintem egy kissé igénytelen. De ettől eltekintve abszolút élvezhető.

2015.01.05 coyote

Ez egy átlagos road movie, ami szerintem egy kicsit következetlenül van felépítve. Én alapból nem értettem meg a főszereplő motivációt, de itt nem is bukott meg kifejezetten nálam film. Egy erős közepes, egyszer meg lehet nézni.

A férfi főszerep Denzel Washington-é lett volna, de ő visszautasította, mert rasszistának találta a történetet.Szerző: ArpiHajdu és Réci