A nagy karnevál

A nagy karnevál

Ace in the Hole
Videók

Charles Tatum, a lecsúszott újságíró ismét a csúcsra tör, amikor tudomást szerez egy férfiról, aki egy bányában rekedt. Manipulálva a körülményeket megtesz mindent azért, hogy a szerencsétlenül járt férfi minél tovább a mélyben maradjon, s ő napokig tudósíthasson az eseményekről. A férfi állapota azonban romlani kezd...

(erare)

Forgatókönyvíró: Victor Desny
Premier: 1951.06.14.

2017.10.16 Deku

Ez a film egy igazi gyöngyszem Billy Wilder világából. A történet maga az igazán rendben volt. Oda voltam az egészért. Piszkosul látványos és kedvelhető. Könnyed esti filmnek bőven megteszi. Aki nem akar sokat az ezzel most jól járhat. Ajánlom.

2017.03.12 NorbiP

Egy újabb Wilder remekmű egy jó színésszel a főszerepben. Nagyon jól bemutatja a film a 'haszonlesés áldozatok árán' elvet. Mindenképp megér egy megnézést.

2016.12.07 Szorcsik

A nagy karnevál egy zseniális film, egy remekmű. Bár sejthető, kikövetkeztethető, hogy miként fog végződni a történet, ez semmit nem csorbít az érdemén. A főhős karaktere rendkívül jól kidolgozott, Kirk Douglas élete egyik legjobb színészi teljesítményét nyújtotta ebbena filmben.

A filmet valós események ihlették meg.Szerző: Bogi87

A Rotten Tomatoes oldalán 89%-ot kapott 28 kritika alapján.Szerző: Bogi87