Aretha Franklin: Amazing Grace - A szeretet hangján (2018)

Amazing Grace

Mick Jagger
Aretha Franklin

avatar123   2019. 11. 01.

Nagyon sajnálom, hogy soha nem volt alkalmam egy koncertjére sem elmenni, de ez a film nagyon visszaadja azt a hangulatot, amit talán az ember az ő előadásai alatt érezhetett. Imádtam minden percét ennek a filmnek!

fester   2019. 10. 31.

Imádom Aretha Franklin zenéjét, szerintem az egyik legnagyobb tehetség. Ez a film azonban valahogy nem adja vissza az ő valódi munkásságát, amit nagyon sajnálok, mert nagyon vártam ezt a filmet.

hogerr   2019. 07. 10.

A gospel zene kedvelőinek valószínűleg tetszeni fog a film, mert látszik a felvételen, mekkora energiával és odaadással énekelt Aretha Franklin. Egy átlagos néző számára nem biztos, hogy kiemelkedik a dokumentumfilmek közül, inkább olyan "ezt is megnéztem, pipa" kategória.

Gwen   2019. 02. 23.

Se nem több, se nem kevesebb egy énekesről szóló dokumentumfilmnél. Nem nyűgözött le, de egyszer meg lehet nézni.

Az évtizedes késés sok szempontból kifejezetten előnyére vált a filmnek. Általa új betekintést nyerhetünk egy rég letűnt, idealisztikus világba, és ha csak másfél órára is, de megtapasztalhatunk egy színtiszta, mély vallási élményt. több»