Angry Birds - A film

The Angry Birds Movie

2016.10.11 Bob

Nem hozott sokkal többet, mint amire számítani lehetett. 3 csillagot azért érdemelt, mert voltak benne néhol poénok. Annyi dicséretet mindenképpen érdemel, hogy az Angry Birds játék készítői elérték azt, hogy mozifilm is legyen a játékból.

2017.05.21 Evcsi95

Jó kis játék után, jó kis film. Nekem személy szerint nagyon tetszett, tanulságos kis mese a gyerekeknek.

2017.12.30 authorgirlll

Most már értem miért dühös az a sok madár annyira. Nem számítottam rá de tetszett a film. Persze itt is megvoltak azok a tipikus mese elemek(jó-rossz, dühösből kedves), valamint a felnőtteknek szóló és azokat csak felnőttek értik poénok is ott voltak, gondolok itt a tojás termékenységi klinikára.

2016.09.27 Zoe091

Annyira tetszett, hogy bármikor újra nézném. Nagyon szép az egész mese, ahogyan megcsinálták, jó a története, szórakoztató. Lehetne belőle még egy részt csinálni.

2016.05.21 tamas84

Nem rossz ez, de egy kicsit többre számítottam. A Zootropolis mellett mondjuk nem rúg labdába, de egynek elmegy kikapcsolódás gyanánt.

2018.01.30 zsani

Vicces animáció. A sztorija nem egy nagy durranás, de így is simán lekötötte egy estére a figyelmem. A karakterekből kihozták a legtöbbet amit csak lehetett.

2016.11.03 Tibor1114

NAgyon meglepő volt mikor megnéztem. Szerintem a felnőtteket nem köti le de a fiatalok szemében nagyon izgalmas poénos kis mese.Szerintem nagyon ellett találva nagyon jó bemutatja a társadalmat és nagyon sok vicces jelenet és szöveg van benne.

2020.12.19 Tyoci

Angry Birds? Mindig is volt belőle egy telefonos játék, de sosem izgatott. Végül rá kellett ébrednem, hogy bizony rajzfilm is van belőle. Nem is egy. Megnéztem, és azt kell mondanom, hogy abszolút megérte beleélnem magam e kis történet fantáziavilág... Több

2017.02.23 időjós

Nekem tetszett a film, ahogy volt, nem vártam többet annál, mint amit kaptam. Maga a játék sem valami összetett, szóval pont ilyet vártam.Volt benne humor is, rendben volt.

2020.11.17 lexyusz

Régebben elég sokat játszottam az Angry Birds játékkal, így idén valahogy rájöttem, hogy hopp, hiszen készült belőle mese is, így meg is néztem az 1. részét, és mivel az tetszett, jöhetett a folytatása. Esténként a nap lezárásaként inkább nézek valam... Több

2016.09.17 krazucsi

Középszerű filmnek nevezném. Nem kiemelkedő alkotás, de nem is rossz. A filmzene viszont kiemelendő, nayon jó választás volt Limp Bizkit-től a Behind blue eyes, de imádtam mikor meghallottam a Scorpions-t, vagy az Imagine Dragons-t. Egyszer nézhető.

2016.07.15 zselyke

Mikor meghallottam, hogy lesz mozifilm akkor már vártam, hogy mikor nézhetem meg. És nem kellett benne csalódnom, nagyon vicces volt.

2016.05.22 Phalanx

Azért voltak benne részek, ahol alaposan leült, de az első fél óra kimondottan erős volt. Angry Birds fanoknak biztos be fog jönni, és tényleg gyorsan elrepül a játékidő, de nem hagy maradandó nyomot.

2018.08.12 ACE

Vicces film, a 4 éves gyerek figyelmét is lekötötte, nekem is nézhető volt, bár a történet a szokásos.