Angry Birds - A film

The Angry Birds Movie

Movieaddicts.hu
2016/05/08

Angry Birds – A film
A még kellemes filmet sejtető kezdeti fél óra után fokozatosan laposodik, válik érdektelenné, és érződik egyre több perce fölöslegesnek. Persze nem egy vállalhatatlan alkotás az Angry Birds sokszor megmosolyogtató, kellemes zenés betétekkel operál, és lehangolni biztos hogy nem fog senkit. 5/10 Több

Filmtrailer.hu
2016/05/12

Ha malacod van, nem kerülsz az útjukba!
A népszerű mobiljáték televíziós térhódítása után már csak idő kérdése volt, hogy a madarak és malacok harca begyűrűzzön a szélesvászonra is. A csúzli legyen velük! 5/10

Revizoronline.com

A legegyszerűbb marad fenn
Kevés hiányzott hozzá, hogy az Angry Birds moziból több legyen a videojáték-adaptációk és a családi animációk ötvözeténél. CSIGER ÁDÁM KRITIKÁJA. Több

Hetediksor.hu

Angry Birds – A film
Egy esős hétvégére morcos madaraink mindenképp jó választásnak bizonyulnak, biztosak lehetünk abban is, hogy 10 év alatti gyermekeink maradéktalanul élvezni fogják, és ha minket sem zavar egy különösebb érzelmi kapcsolódási pontok nélkül eltöltött könnyed másfél óra, akkor akár jól is szórakozhatunk. 7/10 Több

Vox.hu
2016/05/15

Értékelés: 5.5/10
Angry Birds: A film
Az agresszív tollasokról szóló mozi tulajdonképpen csak egy hátszél a népszerű mobiljáték applikáció merchandise-ának, de a felnőtt közönségnek malaca van, dühbe ők sem gurulnak tőle, maximum kicsit elbóbiskolnak. 55/100 Több

Filmtekercs.hu
2016/06/01

Nem muszáj játékot moziban promózni (igaz, Hasbro?), de ha mégis, akkor így kell! A marketing mögül kicsillan a szív: szép munka, Rovio! Több

jerrycomovie
2018/12/20

Angry Birds (2016)
"Megtekintés: Nehezen tudtam elképzelni, hogy egy játékra, amelyik puszta rombolásra épül, sikerül ráhúzni egy igazán komplex történetet. Nem tévedtem." Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!