Apafej

Big Daddy

2018.03.29 NFG

Nekem régen a kedvenc filmjeim közé tartozott! Habár a történet elég átlagos! Sok hasonlót láttam már! Ez viszont humorossabbra van kitalálva! Szerintem felnőtteknek és gyerekeknek is szórakoztató!

2017.05.30 vivikejencikelara

Talán ez volt a legelső Adam Sandler-es film amit láttam. Vicces mégis komoly. Mint mindegyik Adam-es film vicces mégis van mondandója. Szívfacsaró és megható jelenetek is vannak benne bőven.

2018.07.07 oneminute

Korai Sandler film, ami még a jobb filmjei közül való. Aranyos kis történet és cuki benne a főszereplő.

2017.02.25 clay00

Egy jó film titka a gyerek vagy állat szerepeltetése. Na most ez a film az előbbire hajaz. De ettől eltekintve is egész jó alkotás. Nincs mély mondanivalója, de melyik Adam Sandler filmnek van?

2015.06.07 Mr. Z

Szuper film. Sokan vannak hasonló gondolkodással mint az itt eljátszot Sonny, akik csak a léhűtő életet akarják folytatni és tetszik, hogy egy kisfiú az aki megváltoztatja gyökeresen a szemléletét. Poénokkal dús tartalmas film.

2019.09.22 imreacs82

Jópofa vígjáték a jól bevált és megszokott arcokkal, és humorral. Nagyon tetszettek a beszólások a szócsaták és a kicsit ugyan sablonos, de jópofa humor.

2015.05.31 titra

Olyan fejlődésdráma, amin közben szakadni lehet a nevetéstől. Hatásvadász, szirupos, tele eltúlzott érzelmi reakcióval, szerintem teljesen tudatosan kiparodizálva néhány alaphelyzetet. A kisfiú tényleg egy merő cukorság, a sztori aranyos, maga nemében ahogy van max. pontos.

2017.07.04 gerda

Szinte minden filmjét szeretem Adam Sandlernek úgyhogy ez is ott van a kedvencek között. Kedves kis történet egy hanyag, rendezetlen életű férfi felelősségvállalásáról.

2016.08.24 beus1987

Adam Sandler jó korszakából való a film, nagyon kis helyes a története, nincs benne semmi erőszak.

2016.07.27 Karolyka

Aranyos vígjáték. Nagyon tetszett. Ritkán lát az ember ilyen jó mondanivalóval rendelkedő mindenképpen pozitív filmet vígjáték kategóriában. Izgalmas és aranyos az egész történet végig és szurkoluk az apukának töretlenül, hogy magához térjen és elérje a célját.

2018.01.04 Dius0520

Annyira édes ez a film. :) Mióta kislányom van, még jobban megérint. Látni hogy vállig egy éretlen férfiból igazi apa... imádom :)

2016.02.25 Kicc

Adam Sandler egyik legjobb filmje (ha nem A legjobb). Julian imádnivaló, és bár a befejezéssel nem vagyok teljes mértékig kibékülve, azért lehetett volna sokkal rosszabb. És különben is, "KENGURUUDAAAL!" :D

2016.04.01 Vibozsofi

A filmet nem tudom megunni, mert annyira édesek és szerethetőek a karakterek. Nagyon tetszett a sztori, igazán szívhez szóló és magával ragadó. Adam Sandlert egyébként is szeretem, de az a filmje még a többit is felűlmúlja.

2017.10.06 orlandooo

Sajna Adam Sandlar se az igazi már, régebben sokkal jobb filmjei voltak, mostanság már eléggé alább adott