Mondd ki, hogy uborka! (2016)

Des nouvelles de la planète Mars

Dominik Moll

Ercsi   2016. 11. 29.

Nagyon fontos jelentőséggel bíró, igen komoly témákat dolgoz fel a film, ebből kifolyóan nem egy könnyed, esti szórakozást nyújt, annál sokkal több. Különösen érdemes megnézni, sokat ad a néző számára.

Roman   2016. 02. 24.

Nem rossz, de felejthető. Szeretem én a francia humort, de láttunk már sokkal igényesebb komédiát is. Sajnos erőltetettek a poénok és a történet is csak másodlagos. Meg lehet nézni, de annyi jobb film van...

Thor   2016. 09. 09.

Nem rossz film, de nem is különösen jó. A poénok nagy része működik, de nincs belőlük túl sok. A történet izgalmas és nem hétköznapi, éppen ezért kevéssé hihető is. A karakterek pedig kissé sablonosak és önkényesek. Minden csak a komédia céljait szolgája.

JamesBont   2016. 03. 11.

Van benne kábé két őszinte és jó poén, meg több tucat gyenge. Ezzel együtt jó a film a hangulata, könnyed, nem hétköznapi és nem kiszámítható, de nem is túl érdekes és nem is túl izgalmas. Mindent összevetve nézhető, de csodát nem kell várni tőle.

Van-e határa a nyitottságnak? Ezzel a kérdéssel foglalkozik Dominik Moll kellően őrült című komédiája. több»